ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ!

Глинянська міська рада і благодійна організація «Фонд розвитку Глинян» з приємністю повідомляють Вам про те, що спільними зусиллями усіх нас ми зуміли отримати черговий грант Європейського Союзу на перетворення приміщення нашої старої школи у сучасний навчально – виробничий комплекс регіонального значення «МОЗАЇКА». На конкурс було подано понад 400 проектів. Європейський Союз підтримав саме наш проект і виділив для його реалізації на безповоротній основі 90% грошей від загальної вартості. Ще 10% повинна додати українська сторона.

• Офіційна назва проекту: «Створення у Глинянах багатофункціонального навчально – виробничого комплексу трансформенного типу «МОЗАЇКА»;
  • Тривалість проекту – 2 роки;
  • Загальна вартість проекту складає 483512,98 Євро;
  • Подавачем та бенефіціаром є міська рада Глинян;
  • Співподавач: благодійна організація «Фонд розвитку Глинян»;
  • Авторами проекту є вихідці з Глинян Олег Гураль (з Послушних) та його дружина Зоряна Купчинська (з Кулицьких);
  • Ідея відновлення цього приміщення вийшла зі сердець кожного небайдужого Глинянця. Дякуємо!

Глинянська міська рада та «Фонд розвитку Глинян» щиро дякують  нашому священикові о. Андрію Лукашикові, директорові школи п. Мирону Пелихові, нашому мешканцеві Назарові Жарківському, п. Лесі Олієвській з Бродів та п. Анні Ососінській з проекту «Підтримка політики регіонального розвитку України» від Представництва Європейського Союзу в Україні за  допомогу у написанні цього проекту.

Проектом передбачається облагородити територію та зробити реконструкцію будівлі старої школи і створити у ній навчально - виробничі аудиторії, конференційний та виставковий зали, консультаційний центр (наразі юридичного спрямування), сучасний хостел на 30місць,  і, що є найвагомішим, - відродити наше історичне ремесло, завдяки якому Глиняни є відомими у цілому світі – килимарство.

Протягом наступних 2-х років у рамках проекту проходитимуть круглі столи, безкоштовні навчальні семінари, інші цікаві дійства, про які Ви зможете довідатися як на цій сторінці, так і з буклетів.

Запрошуємо  ВСІХ ініціативних та небайдужих Людей (не тільки Глинянців) долучитися до нашої спільної справи – перетворення Глинян у справжнє європейське містечко майбутнього!

Свої ідеї, бачення, пропозиції, міркування та побажання просимо залишати  на сторінці «Мозаїки» у фейсбуці: https://www.facebook.com/mozaikahlynyany

З будь – якими запитаннями, у тому числі і щодо майбутнього працевлаштування у «Мозаїці»,  просимо звертатися до мера Глинян  п. Ігоря Шульги.

ДОКУМЕНТАЦІЯ КОНКУРСНИХ ТОРГІВ

Протокол розкриття пропозицій конкурсних торгів 1 сторінка

Протокол розкриття пропозицій конкурсних торгів 2 сторінка

Повідомлення про акцент пропозиції конкурсних торгів