ОГОЛОШЕННЯ

«З 25 лютого 2021 року до 27 березня 2021 року триватиме громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території для будівництва індивідуального гаража по вул. Шевченка в м. Глиняни Глинянської міської ради Золочівського району Львівської області.

Розрахунковий термін реалізації ДТП – 15 років, в тому числі І-ша черга -5 років.

Замовником містобудівної документації є Глинянська міська рада, розробником – ТзОВ «Інститут геоінформаційних систем» .

31 березня 2021 р. відбудеться громадське слухання з обговорення детального плану території для будівництва індивідуального гаража по вул. Шевченка в м. Глиняни Глинянської міської ради Золочівського району Львівської області.

Місце проведення: у приміщенні Народного дому в м. Глиняни вул. Св. Миколая №33.

Початок заходу о 15:00 год.

Письмові зауваження та пропозиції до проекту детального плану можна подавати до 27.03.2021 р. до секретаря Глинянської міської ради. Відповідальний за організацію розгляду пропозицій — Розумійко Н.Р. тел.+380979096711

Ознайомитися із проектом містобудівної документації можна в приміщенні Глинянської міської ради або на офіційному веб-сайті Глинянської міської ради hlyniany-rada.gov.ua/

ОГОЛОШЕННЯ

Глинянська міська рада повідомляє

про початок процедури розгляду та врахування
пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Повна назва документа державного планування:

Детальний план території з метою впорядкування території, визначення площ та параметрів забудови земельної ділянки (к.н. 4621810200:01:006:0063) в м. Глиняни по вул. Львівська №82, Золочівського району, Львівської області.

Замовник розроблення детального плану

Виконавчий комітет Глинянської міської ради, Львівського району, Львівської області.

Розробник ДПТ

ТзОВ «Інститут Геоінформаційних систем»

Розробник СЕО

ТзОВ «Компанія Еко-Консалт»

Передбачувана процедура громадського обговорення:

• Дата початку та строки здійснення процедури:

Подати свої письмові зауваження та пропозиції можна в Глинянській міській раді (адміністративне приміщення за адресою Львівська обл., м. Глиняни:

з 4 лютого 2021 року до 4 березня 2021 року.

Відповідальною посадовою особою Глинянської міської ради за організацію розгляду пропозицій – секретар виконавчого комітету.

• Способи участі громадськості:

Участь громадськості це подання письмових зауважень та пропозиції щодо проекту державного планування слід оформляти відповідно до порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555.

Ймовірні транскордонні наслідки для довкілля при реалізації документу державного планування – детального плану території відсутні.

• Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

Громадські слухання призначено на 15:00 год. 5 березня 2021року в приміщенні Народного дому по вул. Св. Миколая в м. Глиняни, Львівського району, Львівської області.

Усі текстові та графічні матеріали детального плану території з метою впорядкування території, визначення площ та параметрів забудови земельної ділянки (к.н. 4621810200:01:006:0063) в м. Глиняни по вул. Львівська №82, Золочівського району, Львівської області та стратегічної екологічної оцінки розміщено на офіційному веб-сайті Глинянської міської ради.

ТЕХНІКО - ЕКОНОМІЧНІ ПОКАЗНИКИ:

ПЛОЩА ДЕТАЛЬНОГО

ПЛАНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ = 16,82 га

ПЛОЩА ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ(А) для розміщення та експлуатації

основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств

переробної машинобудівної та іншої промисловості(код 11.02) = 6.4508 га

Загальна площа забудови = 22602 м2

Граничний відсоток забудови = 35,1 %

Гранична висота забудови = 25 м

ПЛОЩА ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ(Б) Ддя розміщення та експлуатації основних,

підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури

(виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води,

збирання, очищення та розподілення води)(код 11.04) = 0,3 га

Загальна площа забудови = 32 м2

• Орган, до якого подаються зауваження та пропозиції:

Глинянська міська рада

Львівська обл., м. Глиняни.

тел./ факс:   03265-51645,

E - m@il: hlyniany@i.ua,

Публікація оголошення про процедуру розроблення містобудівної документації та стратегічної екологічної оцінки в її складі в:

Офіційному веб - сайті Глинянської міської ради – дата публікації –

4 лютого 2021р.

Золочівській газеті «Народне Слово» – дата публікації – 4 лютого 2021р.