Зі святом Святої Трійці!

Дата: 20.06.2021 09:00

Шановні жителі Глинянської територіальної громади!

Традиційно на п’ятдесятий день після Воскресіння Христового ми відзначаємо одне з найбільших християнських свят – Свято Пресвятої Трійці або День Зіслання Святого Духа, яке в народі ще називають Зелені свята.

Величне свято Трійці символізує сходження Святого Духа до апостолів. Традиційно цей день вважається початком історії церкви, коли Господь відкрив апостолам повноту своєї слави у триєдинствi: Бога-Отця, Бога-Сина i Святого Духа.

Разом із зеленню, якою прийнято прикрашати свої оселі, в наші домівки приходить мир та Божа благодать, а людські серця наповнюються добром та любов’ю, почуттям надії і впевненості у завтрашньому дні.

Вітаю Вас зі святом! Нехай це свято надихає всіх на добрі справи, наповнює серця любов’ю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок і добробут, несе щастя і впевненість у майбутньому.  Нехай Отець, Син і Святий Дух оберігають ваші родини, приносячи в будинок лише душевний спокій, міцне здоров'я та віру в краще.

З повагою, Глинянський міський голова Володимир Чорнопис