ПРОГРАМА заходів з підготовки та відзначення у 2021 році Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці Незалежності України

Дата: 11.08.2021 15:47

Додаток №2

До розпорядження №  235

від 28 липня 2021 року

ПРОГРАМА

заходів з підготовки та відзначення у 2021 році

Дня Державного Прапора України

та 30-ї річниці Незалежності України

23 серпня 2021 року

10:00 – проведення у День Державного Прапора України церемонії урочистого підняття Державного Прапора України  біля адмінбудинку Глинянської міської ради та на території територіальної громади, виступ учасників художньої самодіяльності

Підняття Державного Прапора України на будинках та спорудах органів державної влади, державних підприємств, установ і організацій на території громади, а також  оформлення вулиць і площ територіальної громади (старости, працівники культури та працівники КП «Зодчий»)

24 серпня 2021 року

10:00 - молебень за Україну у всіх храмах територіальної громади (старости, М.Гарасимяк просити та довести до священників годину, яку пропонує оргкомітет)

11:00 - віче в центральному парку міста Глиняни та по старостинських округах,  зустрічі з членами сімей Героїв Небесної Сотні та загиблих захисників України

12:00 - проведення  спортивно-масових заходів та змагань приурочених до 30-ї річниці незалежності України у місті Глиняни (дорослі команди) та селі Куровичі (юнацькі команди)

15:00 - 17:00 - проведення святкового концерту з нагоди відзначення 30?ї річниці незалежності України  у місті Глиняни (Центральний парк)

17:00 - місто Глиняни нагородження учасників спортивно-масових заходів та змагань (центральний парк)

18:00 - святково-розважальна програма місто Глиняни (центральний парк)

18:00 - 20:00 - проведення святкового концерту з нагоди відзначення 30?ї річниці незалежності України  у селі Куровичі (територія шкільного подвір’я)

20:00 - святково-розважальна програма село Куровичі (територія шкільного подвір’я)

22-24.08.2021 р. - Атракціони місто Глиняни (центральний парк)

23.08.2021 р. - Атракціони село Куровичі (територія шкільного подвір’я)

Оргкомітет