Відбулась чергова ХХХІ сесія Глинянської міської ради.

На засіданні розглянуто ряд важливих питань соціально-економічного значення, внесено зміни до бюджетних призначень (див.таблицю нижче).

Вчергове гостро стояло питання роботи КП "Зодчий", пояснення з цього напрямку в повній мірі надав керівник комунального підприємства Михайло Балич.

З ініціативи голови територіальної громади Володимира Чорнописа при підтримці депутатського корпусу було прийнято програму підтримки ЗСУ, а також прийнято звернення до Президента України та Верховної Ради щодо присвоєння звання "Героя України" посмертно Миколі Лемику, та скасування рішення Донецького суду щодо позбавлення звання "Героя України" Степана Бандеру та Романа Шухевича, ряд інших звернень.

Сесія відбулась в конструктивній атмосфері та активній роботі депутатського корпусу при розгляді питань передбачених порядком денним. Ознайомитись з прийнятними рішеннями можна в приміщенні міської ради, також в мережі інтернет у відповідності до регламенту.