Зустріч головного спеціаліста Золочівського Бюро правової допомоги Буського місцевого центру з надання БВПД з мешканцями Перегноївського старостинського округу

Вчора  27.05.2021 року в Перегноївському старостинському окрузі відбулась зустріч головного спеціаліста Золочівського Бюро правової допомоги Буського центру з надання БВПД Радуль Тетяни Йосипівни з жителями округу. Мешканці округу мали змогу отримати безоплатну правову допомогу щодо тих питань, які їх цікавлять, в основному земельних.

Відбулась XІ сесія VIIІ скликання Глинянської міської ради Львівського району Львівської області

Сьогодні 26.05.2021 відбулась XІ сесія VIIІ скликання Глинянської міської ради Львівського району Львівської області. На сесії було затверджено до розгляду такий порядок денний:

Як налагодити освітній процес в умовах дистанційного навчання

Як налагодити освітній процес в умовах дистанційного навчання Технології дистанційного та змішаного навчання за рік пандемії коронавірусу стали вже звичними для шкіл. Державна служба якості освіти також пристосувала інструментарій проведення інституційного аудиту до умов дистанційної або частково дистанційної роботи закладів. Адаптації потребує організація освітньої діяльності, щоб заклади продовжували працювати якісно та ефективно і в умовах очного навчання, і онлайн. Змінювати слід і всі компоненти системи освітнього процесу школи.

Знешкодження вибухонебезпечних предметів.

Піротехнічним підрозділом 2 Спеціального центру реагування ДСНС України та представниками Золочівського ГУ ДСНС України у Львівській області та Старостою с. Перегноїв 21 травня 2021 року  виконано заявку від 20 травня 2021 року щодо залучення піротехнічного підрозділу для проведення робіт з розмінування та знешкодження виявлених вибухонебезпечних предметів за адресою: с.Перегноїв Львівського району.

Зі святом, з Днем вишиванки!

Глинянська міська рада вітає з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури – з Днем вишиванки. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Бажаємо укріплення української ідентичності заради процвітання нашої країни. Одягайте свої вишиванки і нехай весь світ побачить, яка прекрасна наша Україна і її символи!

Продовження двомісячника благоустрою

Сьогодні у Глинянському  центральному міському парку відбулося продовження двомісячника благоустрою за участі працівників міської ради та комунального підприємства «Зодчий».

ОГОЛОШЕННЯ

Завтра 13.05.2021 відбудеться прийом громадян у Глинянській міській територіальній громаді спеціалістами відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області.