Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки

Відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» Глинянська міська рада Львівської області оприлюднює для громадського обговорення Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту документу державного планування «Генеральний план с.Солова, Глинянської міської територіальної громади, Львівського району, Львівської області».

Святкування Дня Незалежності в Глинянській територіальній громаді

Святкування Дня Незалежності України, 24 серпня 2021 року,  в Глинянській територіальній громаді розпочалося з молебеню за Україну у всіх храмах  громади. Після молебеню, біля каплички по вулиці Львівській міста Глиняни та по старостинських округах відбулося віче. Також у м.Глиняни та с.Куровичі були проведені  спортивно-масові заходи та змагання. Далі в Центральному парку м.Глиняни та в с.Куровичі відбувся святковий концерт з нагоди відзначення 30-ї річниці незалежності України.

ОГОЛОШЕННЯ

Звертаємось до усіх мешканців громади та суб’єктів господарювання !!!

ОГОЛОШЕННЯ

Відбулися зміни в програмі святкування Дня Незалежності України та Дня міста. Віче відбудеться о 12 годині біля хреста по вулиці Львівській (біля млина)