Продовжуємо добрі справи

У Глинянській територіальній громаді продовжуються чергові планові роботи з благоустрою. Упродовж року крок за кроком проводиться очистка міста Глиняни, ліквідовуються багаторічні несанкціоновані звалища.

Нові спортивні локації Глинянської територіальної громади

Відповідно до розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, на території Глинянської територіальної громади (в селах Перегноїв та Заставне) встановлено два майданчики з елементами вуличних тренажерів.

Регіональна програма забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей  позбавлених батьківського піклування

5 листопада 2021 року у Глинянській ТГ відбулася урочиста подія - вручення ключів від квартир дітям-сиротам, дітям позбавлених батьківського піклування. Це стало можливим завдяки реалізації Регіональної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей  позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Львівській області на 2021-2025 роки на умовах співфінансування 60 на 40 за рахунок коштів субвенції з обласного бюжету  828, 5 тис. грн. та коштів місцевого бюджету  600  тис.грн.