Головна ялинка Глинянської ТГ в місті Глиняни засяяла святковіше!

Цьогоріч наша лісова красуня радує жителів в оновленому вигляді. Завдяки місцевим жителям, силами працівників КП "Зодчий" ялинку було пересаджено з приватної садиби в центральний парк міста Глиняни. Дерево прижилось і цьогоріч  прикрашено новою ілюмінацією та новорічними прекрасами, на радість дітям та жителям міста. Також закуплено чотири комплекти освітлення та фігури для шопки, які символізують народження маленького Ісусика. Встановлення оновленної шопки заплановано біля новорічної ялинки 06.01.2022 р. Вітаємо жителів Глинянської територіальної громади з прийдешніми новорічними святами та Різдвом Христовим.

До відома мешканцям Глинянської територіальної громади, а також власників чи орендарів водних об’єктів!!!

Проведеним аналізом, щодо загибелі людей на водних об’єктах Львівської області встановлено, що з початку 2021 року  на водоймах, річках Львівської області загинуло 57 осіб, з них 4 дітей. Основними причинами загибелі людей є порушення правил безпеки громадянами на тонкій кризі  та недостатня ефективність заходів щодо попередження нещасних випадків на воді, які вживаються на місцях.

До відома суб’єктам господарювання Глинянської територіальної громади, які підлягають державному обліку водокористування, поданню звітності форми 2 ТП-водгосп (річна) !!!

Відповідно до Порядку ведення державного обліку водокористування (далі - Порядок), затвердженого наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 16.03.2015 №78, зареєстровано в Міністерстві юстиції України від 03.04.2015 за №382/26827 (із змінами від 18.12.2020) водокористувачі підлягають державному обліку водокористування шляхом подання звіту про використання води за формою 2ТП-водгосп (річна) (далі – Звіт).

КП «Зодчий» підсилює свої технічні позиції

Як раніше зазначалось головою Глинянської ТГ Володимиром Чорнописом ми взяли курс на модернізації та зміну підходу надання послуг щодо благоустрою жителям нашої територіальної громади. Крок за кроком цього року ми посилюємо технічну базу нашого комунального підприємства КП «Зодчий». Після придбання сніговідвалу для відгортання снігу нами придбано наступне обладнання: - щепоріз для подрібнення деревини, щепу та гілля тепер не будемо вивозити на сміття та палити, а використовувати для опалення приміщень, що покращить екологічну складову. - роторну косарку для скошування трави. - сніговідкидач роторний. Все обладнання вже доставлено на базу КП «Зодчий» у місті Глиняни - зазначив керівник КП «Зодчий» Василь Ярема.