«А той другий празник... »

Сьогодні в стінах міської ради за участі колядників церковного хору лунала гучна коляда та щедрі вінчування добробуту,  миру та злагоди!!!

ВІТАННЯ!

Старий Новий рік - свято, коли потрібно проводити старі думки, старий настрій і відкрити серце для нового, для чогось прийдешнього і майбутнього! Нехай в цьому році все старе, що радувало, залишиться, а разом з тим прийде безліч нового - нові емоції, почуття, враження, нові радості і нові перемоги. Нехай з цього моменту в подальшому житті відбуваються тільки щасливі події, а над Україною засяє мирне небо та запанує благополуччя.  Нехай рік буде легким, але яскравим! Приємним, але не порожнім!

Вітання!

Глинянська міська рада щиро вітає з днем народження директора Куровицького ЗЗСО І-ІІ ст. - ВОЛОШИНА Василя Володимировича

Увага!

З 1 січня 2022 року в Україні набув чинності Закон України «Про основи національного спротиву» Важливою його складовою є територіальна оборона, рух опору та підготовка громадян України до національного спротиву.

Вітання!

Прийміть найщиріші вітання з величним, світлим та радісним святом Різдвом Христовим! Нехай це величне свято принесе кожному радість зустрічі з дорогими людьми, зцілить стомлену клопотами душу й поверне сили, розтрачені на вітрах життя. Кожне свято Різдва Христового приносить дивовижні миті, незабутні хвилини щастя і благодаті. Хай і сьогоднішнє свято принесе вам виконання усіх світлих помислів і допоможе знайти свою дорогу, що веде до повної гармонії душі і тіла. Щиро зичу кожній родині любові та довіри, здоров’я та благополуччя, міцної віри в серці та натхнення у здійсненні благородних справ. Нехай цей світлий день об`єднає усіх нас, хто зустрічає це свято в колі найближчих і найдорожчих людей, та тих, хто далеко від рідної домівки і благословляє наші помисли, слова і діла. Нехай кожна оселя, в цей день, наповниться світлою радістю та дзвінким дитячим сміхом, прийдешній рік для всіх нас буде багатим на добро та принесе достаток в кожну оселю. Христос рождається! Славімо Його!

УВАГА!

Згідно заяви АТ “Державний ощадний банк України”, надається  остання можливість (до 01 квітня 2022 року) використання платіжних карток  внутрішньо переміщених осіб, термін дії яких закінчився під час карантину (до  31.03.2021 року) (https://cutt.ly/DYVT7S9)