Відкриття Пункту здоров'я в Перегноївському старостинському окрузі

Сьогодні на території Перегноївського старостинського округу відновлено роботу Пункту здоров’я. Медична реформа вносить багато коректив і кардинально змінює підхід до роботи медичного персоналу. Розвиток, умови роботи і матеріально-технічне забезпечення тепер залежить не тільки від бюджету територіальної громади, а також безпосередньо від медичного персоналу тієї чи іншої установи.

Привітання з днем народження 1-30 червня 2022 року!

Глинянська міська рада щиро вітає з днем народження завідувача сектору відділу освіти, культури, молоді та спорту, охорони здоров'я, соціальних послуг (захисту) - Демського Володимира Петровича, завідувачку НД с.Вижняни, бібліотекарку - Руду Надію Степанівну, завідувачку бібліотеки с.Підгайчики -Ходакевич Христину Михайлівну, директора Перегноївського ЗЗСО І-ІІ ст. - Квасницю Петра Мироновича, реєстратора ЦНАП - Гукову Оксану Анатоліївну, старосту Заставнянського округу - Костіва Олега Богдановича, прибиральницю службових приміщень - Мимрин Ольгу Василівну, депутатів Глинянської міської ради - Гвоздецького Ігора Миколайовича та Бандровську Ірину Василівну.