Відкриття Пункту здоров'я в Підгайчиківському старостинському окрузі

Хоч перші кроки процесу децентралізації на території Глинянської ТГ в напрямку медичної галузі були з деяких причин для нашої громади вкрай болючими, ми вистояли і послідовно втілюємо в життя наші заплановані дії щодо покращення доступності надання медичних послуг жителям нашої громади.

Ремонт відрізку дороги Глиняни-Якторів

Вітання з Днем народження 1-31 липня 2022 року!

Глинянська міська рада щиро вітає з днем народження завідувачку Народного дому с.Погорільці - Цюру Іванну Петрівну, завідувачку Народного дому с.Розворяни, бібліотекарку - Петрів Надію Юліанівну, директорку Підгайчиківського ЗЗСО І-ІІст. - Сеньків Ганну Євстахівну, дирректорку Глинянської музичної школи - Купин Лілію Володимирівну, головну бухгалтерку відділу освіти, культури, молоді і спорту, охорони здоров'я, соціальних послуг (захисту) - Токар Ірину Петрівну, головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді і спорту, охорони здоров'я, соціальних послуг (захисту) - Шандро Христину Романівну та депутата Глинянської міської ради - Заверчука Богдана Івановича.