Реалізовано ще один проект

Попри всі труднощі та виклики в закладах Глинянської ТГ розпочато навчально-виховний процес.  Керівництвом громади проведено консультативні зустрічі з представниками Української освітньої платформи, керівницею Мар'яною Кащак, та за підтримки керівника Асоціації місцевих рад «Ради Львівщини» Данила Сорокового, втілено ще один гарний проект - забезпечення закладів спортивним інвентарем.  «Діти наших шкіл отримають спортивні набори для занять фізичною культурою» - з вдячністю відмітив голова громади Володимир Чорнопис.

Чергова допомога для ВПО

За сприянням керівництва Глинянської міської ради, о. Андрія Лукачика, в нашій громаді налагоджено співпрацю з Чеською гуманітарною організацією «Людина в біді»/ “PEOPLE IN NEED” (PIN). Одразу після початку російського вторгнення, завдяки фінансовій допомозі донорів та досвіду роботи у надзвичайних ситуаціях, PIN оперативно масштабував свою діяльність на 23 області України. Для підтримки внутрішньо переміщених осіб, що централізовано проживають у нас в громаді, від гуманітарної організації PIN отримано побутову техніку, ліжка, набори посуду, засоби гігієни. Відділ освіти, культури, молоді та спорту Глинянської міської ради щиро дякує пані Єлизаветі, пану Олександру за доставлену вагому матеріальну підтримку людям, що змушені були через війну покинути свої домівки.

Вітання з Днем народження 1-30 вересня 2022 року!

Глинянська міська рада щиро вітає з Днем народження голову Глинянської ТГ – Чорнописа Володимира Васильовича, з ювілейним днем народження спеціаліста  ІІ категорії - Ковальську Галину Романівну, реєсторатора - Кіріченка Віталія Васильовича, коменданта - Жарківського Михайла Степановича, з ювілейним днем народження реєстратора -  Марушко Анастасію Петрівну, старосту Куровицького округу - Маргітича Івана Адамовича, юриста — Пилипчука Мирослава Ігоровича, сторожа — Когута Романа Івановича.

Привітання голови Глинянської ТГ з Днем Знань

"Вітаю з Днем Знань всіх учнів, дошколяриків, вчителів, вихователів і всіх учасників освітнього процесу! Нехай попереду чекає багато цікавого, кожен урок дарує відкриття, а навчальний рік буде успішним. Нехай педагоги допомагають осягати секрети наук, а світлі голови виявляють яскраво свої таланти. Бажаю, щоб один з найголовніших днів у Вересні запам’ятався приємним хвилюванням, радістю передчуття новизни. Всім сталевого терпіння, енергії, мудрості і розважливості, віри в себе і непідробного інтересу до знань, міцного імунітету до неприємностей і інфекцій, оптимізму та підкорення вершин у новому навчальному році!" - голова Глинянської ТГ Володимир ЧОРНОПИС