Початок опалювального сезону

Відповідно до розпорядження міського голови в бюджетних установах та організаціях Глинянської громади опалювальний сезон розпочнеться 19 жовтня 2022 року.

Працюємо над втіленням одного з соціальних проектів

15 жовтня, на території Глинянської громади відбулась зустріч волонтерів і благодійників з представниками місцевої та обласної влади щодо впровадження одного з надважливих соціальних проектів. Були присутні волонтер Павло Мараєв, представник американського благодійного фонду Silen Bridge Шон Добле, начальник управління соц.обслуговування населення департаменту соцзахисту ЛОДА Тетяна Медвідь, заступник голови правління ВА "Укрмолодьжитло" Роман Богуславський, голова Глинянської ТГ Володимир Чорнопис та спеціаліст відділу економіки та інвестицій Любов Івасюк.

Відбулась зустріч з матерями загиблих героїв

Сьогодні за ініціативи голови громади Володимира Чорнописа, за участі працівників культури та апарату Глинянської міської ради відбулась зустріч з матерями полеглих героїв нашої громади. Лунали щирі слова співчуття, вдячності, підтримки і побажань мужності та терпіння витримати біль втрати найдорожчого - сина.

Відбулось відкриття меморіальної дошки

На подвір'ї Глинянського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів відбулось урочисте відкриття меморіальної дошки пам'яті Максима Кулинича - випускника школи, жителя міста Глиняни, солдата 24-ї окремої механізованої бригади імені Короля Данила, одного з героїв Глинянської громади і цілої України, нагородженого орденом "За мужність" ІІІ ступеня.

УВАГА! Позачерговим засіданням комісії з ТЕБ і НС прийнято рішення

Відбулось позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій про вжиття заходів щодо економії електроенергії на території Глинянської ТГ, де було прийнято рішення про вимкнення вуличного освітлення по всій території Глинянської ТГ та провести роз'яснювальну роботу серед представників бізнесу і населення щодо необхідності вжиття заходів з економії електроенергії у зв'язку зі збройною агресією російської федерації, обстрілами та виведенням з ладу енергетичного обладнання Львівщини.

Чергова допомога для ЗСУ

Громадою Глинянської ТГ для потреб ЗСУ передано допомогу четвертому відділу Львівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Екологічний конкурс «Друге життя для сміття: від сортування до переробки»

Екологічний конкурс присвячений Всесвітньому дню вторинної переробки сировини, який щорічно відзначається 15 листопада. Ініціативу проводять з метою формування у дітей та молоді дбайливого ставлення до навколишнього середовища, привернення уваги до актуальної екологічної проблеми сучасності – накопичення відходів, знайдення шляхів подолання даної проблеми. На конкурс подаються малюнки, аплікації та відеоролики присвячені темі зменшення утворення побутових відходів,  правильного сортування сміття, вторинної переробки сировини. Меседжем робіт має стати заклик до шанобливого ставлення до навколишнього середовища. Переможців визначать у двох вікових категоріях: ? молодша від 6 до 9 років включно; ? старша від 10 до 15 років включно. Переможці конкурсу визначаються у кожній віковій категорії та будуть нагороджені сертифікатами та призами. До конкурсу приймають індивідуально підготовлені роботи та колективні роботи (не більше 3 дітей). Роботи приймаються з 06 жовтня по 10 листопада  2022 року включно. Результати конкурсу оголосять 15 листопада 2022 року, у Всесвітній день вторинної переробки сировини. Положення про проведення екологічного конкурсу «Друге життя для сміття: від  сортування до переробки».