До Дня довкілля

До відзначення Дня довкілля в 2023 р., з метою покращення санітарного стану довкілля працівники Глинянської міської ради долучилися до екологічної акції з прибирання територій в м. Глиняни, зокрема, в межах прибережних захисних смуг водних об'єктів та на території парку.   Сьогодні, більше ніж коли-небудь, збереження життя на Землі вимагає від нас почуття загальної відповідальності. Пам’ятаймо, що лише разом ми зможемо зробити довкілля чистішим, адже наше майбутнє залежить саме від нас!

Роботи по благоустрою продовжуються

У відповідності до клопотань старостів старостинських округів та складених актів еколога Анни Рутар, продовжуємо роботи з видалення аварійнонебезпечних  зелених насаджень та проводимо їх санітарну обрізку.

Вручення Подяки

В стінах міської ради відбулось урочисте вручення Подяки від голови Львівської обласної ради депутатові Глинянської міської ради Кінашу Іванові, який стоїть на захисті України від російської агресії .

Чергові роботи з утримання доріг

КП "Зодчий" проводить планові роботи, пробуємо частково покращити стан дороги в м. Глиняни. Цей відрізок вулиці Шевченка вже давно потребує капітального ремонту. Протягом двох років робимо звернення у всі інстанції щодо співфінансування на виконання цих важливих для нашої громади робіт.