01 липня відкрили проєкт «Ремесла як форма стійкості» в Глинянах завдяки Зеновії Шульги.

Зеновія Шульга - професорка ЛНАМ, доцентка кафедри художнього текстилю, наукова співробітниця (за сумісництвом) КЗ ЛОР «Історико-краєзнавчого музею» — відділу ткацтва і килимарства в місті Глиняни, голова секції художнього текстилю Львівської обласної організації Національної спілки художників України.

Більшість учасників на момент відкриття вже прибули до Глинян і занурилися в атмосферу текстильного шаленства.

На відкритті виступили представники організаторів – ГО «Центр суспільних інновацій», Львівської національної академії мистецтв, КЗ ЛОР «Історико-краєзнавчий музей»

Учасники з усієї України! А це Донеччина Луганщина, Харківщина, Запоріжчина, Київщина, Херсонщина, Хмельниччина, Львівщина натхненні майбутньою творчістю, уже планують свої проекти.

На відкритті проєкту міський голова Глинян Володимир Чорнопис привітав учасників та засвідчив, що очікує чудових результатів проєкту. Адже 21 липня за результатами участі в проєкті "Ремесла як форма стійкості" в Глинянах відбудеться показ створених учасниками робіт.

Також на відкритті виступили представники організаторів – ГО «Центр суспільних інновацій», Львівської національної академії мистецтв, КЗ ЛОР «Історико-краєзнавчий музей»

Учасники з усієї України! А це Донеччина Луганщина, Харківщина, Запоріжчина, Київщина, Херсонщина, Хмельниччина, Львівщина натхненні майбутньою творчістю, уже планують свої проєкти

І Вас запрошуємо долучатися.

Проєкт передбачає низку відкритих лекцій , зокрема 2, 5, 6, 13 , 17 липня 2024 р. від чудових гуру художнього текстилю, щодня передбачений обмін творчим досвідом, тож всі охочі можуть долучитися і пізнати нові горизонти текстильних практик.

Проект «Ремесла як форма стійкості» реалізується Culture Hub Croatia у партнерстві з Matera Hub (Італія) та ГО «Центр суспільних інновацій» (Україна) за підтримки фонду ІЗОЛЯЦІЯ, Trans Europe Halles та Malý Berlín та спів фінансується ZMINA: Rebuilding program, створена за підтримки Європейського Союзу в рамках спеціального конкурсу пропозицій для підтримки українських переміщених осіб та українського культурного та творчого секторів.

Партнери проєкту: Глинянська міська рада, Львівська національна академія мистецтв , КЗ ЛОР «Історико-краєзнавчий музей», Фірма ЗЕНА-ГЛИНЯНИ-АРТ-СТУДІЯ (ФОП Флейчук М.І.)