Сторінка на стадії наповнення.

 

Вітання з днем народження 1-28 лютого!

Глинянська міська рада щиро вітає з днем народження директорку КЗ "Центр надання соціальних послуг" Бабінську Мирославу Романівну, з днем народження начальницю відділу освіти, культури, молоді та спорту, охорони здоров’я, соціальних послуг (захисту) Колодій Мирославу Іванівну, з днем народження керівницю хору с.Куровичі Стадник Оксану Василівну, з днем народження начальника КП "Зодчий" Ярему Василя Михайловича, з днем народження культорганізатора в с.Туркотин, завідувачку бібліотеки Олексів Наталію Володимирівну, з днем народження завідувачку НД с.Заставне, бібліотекарку Грущак Оксану Олександрівну,з днем народження завідувачку бібліотеки, культорганізаторку с.Солова Романів Марію Вікторівну, з днем народження адміністраторку ЦНАП Грибанову Наталію Петрівну. А також вітає з днем народження депутата Глинянської міської ради - Галько Павла Богдановича.

Тривають роботи з облаштування притулку

На території Глинянської міської ради триває впровадження проекту зі створення притулку для осіб, постраждалих від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Трагічна звістка з фронту

Трагічна звістка сколихнула Словіту, в бою під Бахмутом загинув наш земляк Рудий Юрій Миколайович, йому виповнилося лише 24 роки… На війну Юрій пішов добровольцем, боровся як Герой і віддав своє молоде життя за волю України.

День пам'яті Героїв Крут

29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.

ОГОЛОШЕННЯ

В Національній поліції України створено новий підрозділ - Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України "Лють".

З Днем Соборності України!

Проголошення Акту Злуки 22 січня 1919 року увійшло в історію українського народу як свято національної єдності і саме від згуртованості кожного з нас залежать подальший шлях України до демократичних перетворень, формування національної свідомості та патріотизму. Лише в єдності та соборності ми можемо досягти величної мети – Перемоги, розбудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, забезпечення добробуту нинішніх і наступних поколінь українців.

А той третій празник...

Дитячий та юнацький колективи міста Глиняни вітали всіх зі світлим святом Хрещення Господнього. Гучна щедрівка та вінчування миру, добра та злагоди особливо щиро та чуло звучали з дитячих вуст в приміщенні міської ради.