Сторінка на стадії наповнення.

 

Чергова допомога для ВПО

За сприянням керівництва Глинянської міської ради, о. Андрія Лукачика, в нашій громаді налагоджено співпрацю з Чеською гуманітарною організацією «Людина в біді»/ “PEOPLE IN NEED” (PIN). Одразу після початку російського вторгнення, завдяки фінансовій допомозі донорів та досвіду роботи у надзвичайних ситуаціях, PIN оперативно масштабував свою діяльність на 23 області України. Для підтримки внутрішньо переміщених осіб, що централізовано проживають у нас в громаді, від гуманітарної організації PIN отримано побутову техніку, ліжка, набори посуду, засоби гігієни. Відділ освіти, культури, молоді та спорту Глинянської міської ради щиро дякує пані Єлизаветі, пану Олександру за доставлену вагому матеріальну підтримку людям, що змушені були через війну покинути свої домівки.

Вітання з Днем народження 1-30 вересня 2022 року!

Глинянська міська рада щиро вітає з Днем народження голову Глинянської ТГ – Чорнописа Володимира Васильовича, з ювілейним днем народження спеціаліста  ІІ категорії - Ковальську Галину Романівну, реєсторатора - Кіріченка Віталія Васильовича, коменданта - Жарківського Михайла Степановича, з ювілейним днем народження реєстратора -  Марушко Анастасію Петрівну, старосту Куровицького округу - Маргітича Івана Адамовича, юриста — Пилипчука Мирослава Ігоровича, сторожа — Когута Романа Івановича.

Привітання голови Глинянської ТГ з Днем Знань

"Вітаю з Днем Знань всіх учнів, дошколяриків, вчителів, вихователів і всіх учасників освітнього процесу! Нехай попереду чекає багато цікавого, кожен урок дарує відкриття, а навчальний рік буде успішним. Нехай педагоги допомагають осягати секрети наук, а світлі голови виявляють яскраво свої таланти. Бажаю, щоб один з найголовніших днів у Вересні запам’ятався приємним хвилюванням, радістю передчуття новизни. Всім сталевого терпіння, енергії, мудрості і розважливості, віри в себе і непідробного інтересу до знань, міцного імунітету до неприємностей і інфекцій, оптимізму та підкорення вершин у новому навчальному році!" - голова Глинянської ТГ Володимир ЧОРНОПИС

УВАГА!!! Обробіток посівів авіаспособом.

ТОВ "Західна агровиробнича компанія" повідомляє, що на території населених пунктів Глиняни, Перегноїв, Кривичі, буде проводитись обробіток посівів авіа способом (дронами) в період з 30.08.2022р. до 07.09.2022р.

Державна підтримка фермерських господарств

Постановою Кабінету Міністрів України від 16.08.2022 № 918 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції (далі – Порядок). Даним Порядком передбачено бюджетну субсидію на одиницю оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення (1 гектар) та бюджетну дотацію за утримання великої рогатої худоби (корів) усіх напрямів продуктивності. Скористатися підтримкою можуть фермерські господарства та інші виробники сільськогосподарської продукції, які обробляють від 1 до 120 га сільськогосподарських угідь або які утримують від 3 до 100 корів. Безповоротна допомога в розмірі 3100 грн виплачуватиметься за один гектар с/г угідь (але не більше 372 тис. грн), а також 5300 грн за вирощену дійну корову (але не більше 530 тис. грн). Заявка на отримання бюджетних коштів подається програмними засобами Державного аграрного реєстру з 1 вересня поточного року. Граничний строк подання заявки — 15 листопада цього року. Посилання на постанову Уряду: https://cutt.ly/1XIzrKU

Делегація Глинянської ТГ відвідала святкування 70-річчя ґміни Целестинув

На запрошення керівництва ґміни Целестинув, Республіка Польща, делегація Глинянської міської ради взяла участь у ювілейному святкуванні 70-річчя утворення ґміни. Щирі вітання від міського голови Володимира Чорнописа та мешканців громади прозвучали на багатолюдному святкуванні. Заочні знайомства з нашими польськими друзями відбулися після початку активної фази російсько-української війни. Представники влади Целестинова телефонували, дізнавалися про наші потреби, надавали допомогу. Для наших захисників були передані спальні мішки, каремати, військова форма і взуття, бензинові генератори, продукти харчування. Для шпиталів та місць проживання внутрішньо переміщених осіб - постіль, рушники. Перебуваючи на фронті з волонтерським екіпажем, заступник міського голови Андрій Леськів попросив українських воїнів підписати прапор для польських побратимів. Цей прапор був вручений вітрові ґміни Целестинув під час урочистостей. В часі візиту делегації було обговорено плани обох сторін щодо підписання угоди про партнерство наших громад, можливості для реалізації спільних проектів у гуманітарних, економічних, бізнесових напрямках, обміну досвідом у справі розвитку місцевого самоврядування. Позитивний досвід такої співпраці існує вже упродовж десяти років, відколи було підписано угоду між Заставненською сільською радою та ґміною Целестинув, а поштовхом до цього стало зацікавлення польської сторони пам'яткою архітектури - костелом у Вижнянах. Біля витоків цього проекту став визначний науковець, Почесний громадянин ґміни Целестинув, професор Сильвестер Поровський та представниця громади Вижнян Надія Руда. Керівник делегації Андрій Леськів запевнив щодо наміру тепер уже Глинянської громади продовжити і розширити напрямки нашої співпраці. Делегація побувала на підприємстві по виробництві поліетиленової плівки, ознайомилася з роботою уряду ґміни, відвідала дитячий садок та спортивний комплекс, поспілкувалася з настоятелем костелу в Целестинові. Господарі прийняли запрошення відвідати Глинянську громаду восени цього року.

Привітання голови Глинянської ТГ

Шановні жителі Словітського, Куровицького, Перегноївського, Заставнянського, Підгайчиківського старостинських округів та м. Глиняни!