Знову приємні новини в громаді

Відновлено виконання запланованих робіт щодо покращення об'єктів інфраструктури на території Глинянської ТГ.

Увага! Опитування!

Проводиться опитування населення щодо дій стосовно пам'ятника радянському солдату, що розташований на кладовищі в місті Глиняни.

Запрошення на Західноукраїнський експортний форум

Сьогодні бізнес є дієвим суб’єктом економічного фронту України, а етикетка з надписом «Зроблено в Україні» стала символом свободи, відваги та незламності. 08 червня 2023 року за адресою: м. Львів, вул. Старознесенська, 24-26, !FESTrepublic відбудеться Західноукраїнський експортний форум (далі – Форум). Форум – майданчик для презентації експортної продукції та обговорення тенденцій українського експорту на нові ринки збуту, в тому числі до країн ЄС. Учасники зможуть долучитись до панельних дискусій з провідними українськими та закордонними фахівцями та обговорити нові угоди про вільну торгівлю, промисловий розвиток, логістичні питання та інші актуальні теми. Представники бізнесу мають змогу презентувати свою продукцію та компанію на ЕКСПО-зоні форуму. Також під час форуму будуть презентовані інструменти підтримки експортерів на державному, регіональному рівні та від донорських організацій. Заплановано, що участь у Форумі візьме понад 500 гостей, серед яких експортери зі Львівщини та семи західних областей України, представники уряду, державних установ, іноземного бізнесу та бізнес спільнот. У зв’язку із вищезазначеним інформуємо компанії, як знаходяться на території громади, щодо можливості участі у Форумі. Додатково інформуємо, що участь у Форумі безкоштовна, за умови обов’язкової попередньої реєстрації на сайті форуму за посиланням: https://wuef.com.ua/ (реєстрація триватиме до 05 червня). Форум буде корисним не лише для компаній, які здійснюють експортну діяльність, але й для тих, хто планує виходити на нові ринки збуту.

Привітання з днем народження -1-30 червня!

Глинянська міська рада щиро вітає з днем народження завідувача сектору відділу освіти, культури, молоді та спорту, охорони здоров'я, соціальних послуг (захисту) - Демського Володимира Петровича, завідувачку НД с.Вижняни, бібліотекарку - Руду Надію Степанівну, завідувачку бібліотеки с.Підгайчики -Ходакевич Христину Михайлівну, директора Перегноївського ЗЗСО І-ІІ ст. - Квасницю Петра Мироновича, реєстратора ЦНАП - Гукову Оксану Анатоліївну, старосту Заставнянського округу - Костіва Олега Богдановича, прибиральницю службових приміщень - Мимрин Ольгу Василівну, депутатів Глинянської міської ради - Гвоздецького Ігора Миколайовича та Бандровську Ірину Василівну.

Роботи для добробуту громади тривають

На території нашої громади працівники КП "Зодчий" продовжують роботи по впорядкуванні наших населених пунктів. Проводимо переробку обрізаного гілля дерев на щепу, яка буде використана для опалення приміщень, в яких встановлено твердопаливні котли. Підходять до завершення роботи щодо заміни системи опалення в музичній школі м.Глиняни.на цьому етапі робіт, встановлено сучасний теплозберігаючий димохід, залишилось провести внутрішні роботи в самій котельні, заміна вікон, водовідведення від фундаменту будівлі. Всі роботи виконуються у відповідності до плану. Дякуємо всім ,хто своєю працею, покращує добробут нашої громади.