Щодо заборони спалювання сухої рослинності!

Щороку з настанням весни громадяни починають господарювати на городах, подвір’ях, прилеглих територіях. І на жаль, часто таке прибирання завершується спалюванням залишків листя, сухої трави, і навіть відходів. У такому випадку добрі наміри при наведенні чистоти та порядку можуть мати згубні наслідки для довкілля і здоров’я людей.         

Щирі співчуття родинам загиблих

Жителі та керівництво Глинянської територіальної громади висловлюють слова підтримки сусідній Золочівській громаді і українському народу та щирі співчуття родинам загиблих внаслідок чергового ракетного обстрілу російськими окупантами наших мирних сіл та міст.

Щодо дотації за приріст корів

У зв’язку з численними зверненнями громадян області на гарячу лінію департаменту щодо фінансової підтримки у вигляді дотації за приріст поголів’я корів по обласній Комплексній програмі підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021 – 2025 роки інформуємо населення, зокрема фізичних осіб, які утримують корів про те, що дотація за приріст поголів’я корів надаватиметься тільки суб’єктам підприємництва (юридичним особам, зареєстрованим сімейним фермерським господарствам, фізичним особам-підприємцям), які збільшили (приростили) поголів’я корів у період з 01 квітня минулого року до 01 квітня поточного року. Для фізичних осіб вищезазначена дотація не надається. 

ОГОЛОШЕННЯ! Відкрито вакансію

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Глинянської міської ради запрошує на заміщення вакантної посади керівника Народного хору "Колос" Народного дому села Куровичі на контрактній основі

Завершується виконання проекту для Глинянської музичної школи

"Зараз ми знаходимось в підвальному приміщенні Глинянської музичної школи. Підвали були занедбані, та колективом музичної школи були приведені до належного стану та під час повітряної тривоги можуть використовуватись як тимчасове укриття.

Чергове засідання комісії

Відбулись засідання комісій, на яких обговорено важливі питання щодо покращення стану будівель та прибудинкових територій закладів освіти, культури, медичної галузі та стану доріг на території нашої громади. Підготовано звіт в розрізі навчальних закладів громади про виділення коштів на утримання наших установ освітньої галузі.

Спільна толока в місті Глиняни

В Глинянську міську раду надходять багато звернень від активних мешканців міста щодо прибирання тієї чи іншої території міста, зрізання дерев.