Чи оплачуються лікарняні під час простою?

         Золочівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області (далі – Золочівське відділення) звертає увагу страхувальників, що у разі простою та відсутності потреби дотримання трудового розпорядку лікарняні по тимчасовій непрацездатності не оплачуються, крім лікарняних по вагітності та пологах!

Проект CARE Запрацює і в Глинянській ТГ

Вчора 06 липня 2022 року відбулась зустріч з головою громадської організації "Центр Розвиток демократії", яка працює в проекті для підтримки ВПО через проект CARE - Еллою ЛАМАХ. Відбувся плідний, цікавий та конструктивний діалог про місцеву стратегію та плани дій з врахуванням Резолюції Ради Безпеки ООН. Обговорили проблеми, труднощі, що виникли внаслідок військової агресії, поділились шляхими, інструментами та напрацьованими методами їх подолання. Окреслили план дій та співпраці для розвитку нашої громади.

Щодо вступу до доброволчого формування територіальної громади

На підставі Закону України "Про основи національного опору" та постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2021 року № 1449 "Про затвердження положення про добровольчі формування територіальних громад", подання командирів військових частин згідно протоколів зборів ініціативних груп при утворенні добровольчих формувань на території Глинянської територіальної громади призначено командира добровольчого формування. У відповідності до цього наказу, пропонуємо всім жителям нашої громади, хто виявить бажання вступити до загону добровольчого формування Глинянської ТГ та зі зброєю в руках захищати Незалежність нашої Української держави в боротьбі з російськими агресорами, звертатись до Маргітича Івана Адамовича. Контактний телефон: 097-59-85-339.

ОГОЛОШЕННЯ

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГЛИНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Відкриття Пункту здоров'я в Підгайчиківському старостинському окрузі

Хоч перші кроки процесу децентралізації на території Глинянської ТГ в напрямку медичної галузі були з деяких причин для нашої громади вкрай болючими, ми вистояли і послідовно втілюємо в життя наші заплановані дії щодо покращення доступності надання медичних послуг жителям нашої громади.