07 Липня, 2021 р., 12:17
  Всім підприємцям та власникам вільних інвестиційно привабливих ділянок, виробничих площ та комерційного нерухомого майна, які мають бажання внести дані про такі об’єкти до Інвестиційного паспорту Глинянської міської територіальної громади для залучення інвестора, прохання звертатись в відділ економіки та інвестицій Глинянської міської ради.
06 Липня, 2021 р., 13:16
Глинянська міська рада звертається до мешканців громади з нагадування про небезпеку рослини – борщівник Сосновського, який у період цвітіння та плодоношення складає найбільшу загрозу для здоров’я.
02 Липня, 2021 р., 16:21
  На території Глинянської територіальної громади продовжуються роботи по благоустрою м.Глиняни. Сьогодні була проведена  обрізка кущів в оборонному рові  та вивіз частини гілля, що було зрізано під час попередніх толок.