День пам'яті та примирення

8 травня весь цивілізований світ відзначає День пам'яті і перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Саме 8 травня капітулювала нацистська Німеччина і тому в цей день по всій Європі шанують пам'ять полеглих у Другій світовій війні.

Привітання з днем народження 1-31 травня 2022 року!

Глинянська міська рада щиро вітає з днем народження депутатку Глинянської міської ради - Чубукіну Ірину Ігорівну, спеціалістку ІІ категорії - Роговець Галину Володимирівну, завідувачку НД с.Перегноїв, бібліотекарку - Швець Надію Ярославівну, завідувачку бібліотеки м.Глиняни - Мазур Галину Євгенівну, завідувачку господарством КНП Глинянська міська лікарня, депутатку Глинянської міської ради - Максимук Лідію Петрівну, спеціалістку КП "Зодчий" - Вантух Тетяну Вікторівну, депутата Глинянської міської ради - Іваськіва Миколу Володимировича, директора Глинянського ЗЗСО І-ІІІ ст., депутата Глинянської міської ради - Когута Тараса Богдановича.

Відбулись громадські слухання

Согодні в актовому залі Глинянського ЗЗСО І-ІІІ ст. відбулись громадські слухання щодо розробки детального плану з метою проведення нового будівництва будівель та реконструкції існуючих будівель для птахівництва на території Глинянської міської ради Львівської області(за межами населеного пункту).

Гуманітарна допомога від Карітас-Львів УГКЦ

Дякуємо ОБФ "Карітас-Львів УГКЦ" за надану допомогу для вутрішньо переміщених осіб у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації, що проживають на території Глинянської міської територіальної громади. Особлива подяка отцю Андрію Сенейку та за сприяння отцю Андрію Лукачику.

Відеоінструкція про небезпечні предмети

В наслідок широкомасштабного військового вторгнення рф в Україну та ведення їх військами активних бойових дій, постійних обстрілів, мінувань територій та об’єктів цивільної інфраструктури в межах населених пунктів, включаючи встановлення саморобних вибухових пристроїв, майже 14 % території держави стали небезпечними від вибухонебезпечних предметів.

Чергова нарада

Сьогодні відбулась чергова нарада міського голови з заступниками, старостами та начальником КП "Зодчий". Було обговорено ряд першочергових до вирішення проблем в умовах воєнного стану та питань благоустрою Глинянської територіальної громади.

Увага! Громадські слухання!

Нагадуємо! Глинянська міська рада оголошує про початок розробки детального плану з метою проведення нового будівництва будівель та реконструкції існуючих будівель для птахівництва на території Глинянської міської ради Львівської області(за межами населеного пункту).