29 Січня, 2021 р., 09:47
        Сьогодні ми вшановуємо 103-ті роковини пам’яті Героїв Крут – юнаків, які поклали свої життя за майбутнє незалежної Української держави. У 1918 році за зброю взялися курсанти і гімназисти, які щойно встали зі шкільної чи студентської лави. Та сама духовна міць і любов до Батьківщини, що рухали їх до бою, у часи незалежної України виводили тисячі людей на Майдан та перетворювали вчителів, юристів, журналістів та багатьох інших на борців, на волонтерів, на захисників нашої держави у війні проти північного агресора. Кількасот українських бійців зійшлися із силами супротивника, що переважали їх чи не вдесятеро, і затримали наступ на Київ на кілька днів. Це дало можливість підписати Берестейський мирний договір, що означав міжнародне визнання української незалежності. Так учорашні учні й студенти ціною власного життя змінили хід історії. Крутяни назавжди стали для нас символом самопожертви і відваги. Тож згадаймо у наших молитвах Героїв Крут, які відійшли у вічність. Віддаймо шану тим, завдяки кому ми живемо в незалежній Україні. Також попросімо у Господа здоров’я і духовних та фізичних сил, захисту й допомоги для тих, хто сьогодні захищає нашу державу від того самого ворога-агресора.