Відбулась чергова нарада

Відбулась чергова планова зустріч з виконавцями робіт по введенні в експлуатацію каналізаційної системи в м.Глиняни. Обговорено проблемні питання та прийнято рішення щодо продовження пусконалагоджуваних робіт та запуску мережі, який також буде залежати від кількості абонентів та розуміння жителів в потребі отримання технічних умов на підключення до каналізаційної мережі. В зустрічі взяли участь міський голова Володимир Чорнопис, перший заступник міського голови Андрій Леськів, головний архітектор Андрій Сирватка.

Благодійний турнір з футболу

На території Глинянської ТГ 25.06.2023р. в м.Глиняни відбудеться благодійний турнір з футболу на підтримку ЗСУ.

Знову приємні новини в громаді

Відновлено виконання запланованих робіт щодо покращення об'єктів інфраструктури на території Глинянської ТГ.

Увага! Опитування!

Проводиться опитування населення щодо дій стосовно пам'ятника радянському солдату, що розташований на кладовищі в місті Глиняни.

Запрошення на Західноукраїнський експортний форум

Сьогодні бізнес є дієвим суб’єктом економічного фронту України, а етикетка з надписом «Зроблено в Україні» стала символом свободи, відваги та незламності. 08 червня 2023 року за адресою: м. Львів, вул. Старознесенська, 24-26, !FESTrepublic відбудеться Західноукраїнський експортний форум (далі – Форум). Форум – майданчик для презентації експортної продукції та обговорення тенденцій українського експорту на нові ринки збуту, в тому числі до країн ЄС. Учасники зможуть долучитись до панельних дискусій з провідними українськими та закордонними фахівцями та обговорити нові угоди про вільну торгівлю, промисловий розвиток, логістичні питання та інші актуальні теми. Представники бізнесу мають змогу презентувати свою продукцію та компанію на ЕКСПО-зоні форуму. Також під час форуму будуть презентовані інструменти підтримки експортерів на державному, регіональному рівні та від донорських організацій. Заплановано, що участь у Форумі візьме понад 500 гостей, серед яких експортери зі Львівщини та семи західних областей України, представники уряду, державних установ, іноземного бізнесу та бізнес спільнот. У зв’язку із вищезазначеним інформуємо компанії, як знаходяться на території громади, щодо можливості участі у Форумі. Додатково інформуємо, що участь у Форумі безкоштовна, за умови обов’язкової попередньої реєстрації на сайті форуму за посиланням: https://wuef.com.ua/ (реєстрація триватиме до 05 червня). Форум буде корисним не лише для компаній, які здійснюють експортну діяльність, але й для тих, хто планує виходити на нові ринки збуту.