До відома жителів Глинянської ОТГ

Депутатами Глинянської міської ради було надіслано звернення до дирекції аптеки ТзОВ «ПІГУЛКА ФАРМ» м. Глиняни щодо відпущення пацієнтам безкоштовних ліків за програмою «Доступні ліки». На дане звернення було отримано відповідь.

Щодо павільйонних зупинок громадського транспорту.

На адресу Глинянської міської ради надійшло звернення від жителів громади про відсутність в деяких населених пунктах павільйонів зупинок громадського транспорту. Глинянською міською радою, у свою чергу, було надіслано лист звернення до Львівської обласної державної адміністрації , так як дані дороги знаходяться на їх обслуговуванні. У відповідь на лист ЛОДА повідомила наступне.

З Днем Соборності України!

Глинянська міська рада вітає всіх українців з Днем Соборності України і щиро бажає завжди любити свою країну, пишатися своєю історією та своїм народом. Нехай Україна буде гордим птахом у зграї світових країн, нехай щодня дарує українцям свободу думки, відчуття щастя, мир та світлу надію. Нехай гордість за нашу Україну вдихає в нас жагу до нових звершень та перемог.

Повідомлення про проведення громадських обговорень аналітичного звіту за результатами містобудівного моніторингу

Оголошуються громадські обговорення аналітичного звіту за результатами містобудівного моніторингу Глинянської міської ради Львівського району Львівської області. Початок громадського обговорення 17 січня 2024 року. Пропозиції та зауваження приймаються до 27 січня 2024 року за адресою м. Глиняни, вул. Шевченка, 38, інд. 80720. відповідальна особа за проведення громадських обговорень та складання аналітичного звіту за результатами містобудівного моніторингу - начальник відділу містобудуваня і архітектури - головний архітектор ОЛЬШЕВСЬКА Інна.