ОГОЛОШЕННЯ

В Національній поліції України створено новий підрозділ - Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України "Лють".

З Днем Соборності України!

Проголошення Акту Злуки 22 січня 1919 року увійшло в історію українського народу як свято національної єдності і саме від згуртованості кожного з нас залежать подальший шлях України до демократичних перетворень, формування національної свідомості та патріотизму. Лише в єдності та соборності ми можемо досягти величної мети – Перемоги, розбудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, забезпечення добробуту нинішніх і наступних поколінь українців.

А той третій празник...

Дитячий та юнацький колективи міста Глиняни вітали всіх зі світлим святом Хрещення Господнього. Гучна щедрівка та вінчування миру, добра та злагоди особливо щиро та чуло звучали з дитячих вуст в приміщенні міської ради.

Привітання з Водохрещам!

У цей чудовий і божественний день Хрещення Господнього хочеться всім побажати миру, доброти, чесності і справедливості. Нехай чудо живе в ваших серцях і дарує вам світлу надію на Перемогу і прекрасне майбутнє. Бажаємо всім міцного здоров'я, внутрішнього тепла, яке зігріває душу і серце, успіхів у всіх починаннях. Нехай в цей світлий день ваші домівки наповняться любов'ю, радістю і позитивом!

Вітаємо зі Старим Новим роком!

Старий Новий рік - свято, коли потрібно проводити старі думки, старий настрій і відкрити серце для нового, для чогось прийдешнього і майбутнього!  Нехай з цього моменту в подальшому житті відбуваються тільки щасливі події, а над Україною засяє мирне небо та запанує благополуччя.  Нехай рік буде Переможним для України, а всі захисники та захисниці повернуться живими до своїх рідних та близьких!

Привітання з днем народження 1-31 січня!

Глинянська міська рада щиро вітає з днем народження секретаря Глинянської міської ради – Бундзу Ірину, завідувача НД с.Кривичі, бібліотекаря- Майкович Лесю, завідувачку бібліотеки с.Словіта - Віблу Богдану, директора ЗДО «Глиняночка» м.Глиняни - Копець Наталію, завідувачку НД с.Великий Полюхів, бібліотекаря - Чай Тетяну, начальника служби у справах дітей - Іваськів Христину Тарасівну, спеціаліста служби у справах дітей - Суржикову Мар'яну, соцпрацівницю - Івануш Мар'яну, сторожа Глинянської міської ради  - Фостяк Василя. А також вітає з днем народження депутата Глинянської міської ради - Петріва Віталія, Осташевського Василя та Балич Михайла.

ІНВЕСТ ОФІС НАПОВНЮЄ БАЗУ ІНВЕСТИЦІЙНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Відтепер будь-хто може розмістити інформацію про продаж/оренду вільної земельної ділянки чи об’єктів нерухомості на ресурсах Інвест офісу. Це спростить інформування пропозицій серед інвесторів та інших клієнтів, що починають, чи вже розвивають бізнес у Львівській області. 

Вітаємо з Різдвом!

Різдвяні свята завжди буди світлими і жодна темрява не здатна загасити світло наших сердець.