Щирі вітання з Днем народження!

 Глинянська міська рада щиро вітає з  Днем народження начальницю Відділу освіти, культури, молоді  та спорту Глинянської ТГ КОЛОДІЙ Мирославу Іванівну. Бажає Вам нових перемог, нових звершень, тільки приємних досягнень і тільки вирішуваних завдань. Нехай кожен Ваш день починається з щирої посмішки та гарного настрою, а улюблена робота не перестає надихати. Ми Вас дуже, цінуємо, любимо і поважаємо. Довгих років життя і досягнення всіх поставлених цілей. 

Вшанування пам'яті Героїв Крут!

Сьогодні вся Україна і ми на території Глинянської ТГ вшановуємо пам’ять наших героїв, які 106 років тому, стали в нерівному бою з московською навалою на захист нашої молодої держави. Це Герої битви під Крутами – цвіт української нації.

29 січня - День пам’яті героїв Крут!

29 січня - День пам’яті героїв Крут. Молоді захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху.  Поблизу залізничної станції Крути, що розташована за 130 кілометрів на північний-схід від Києва, 300 курсантів військової школи, студентів і гімназистів прийняли на полі нерівний бій із майже 5-тисячною більшовицькою армією, рішуче відстоюючи право українського народу жити у власній державі.