Нічна тривога не обійшлась без руйнувань

Ворог наніс чергового підступного удару по території України. Внаслідок нічного ракетного удару пошкоджено цивільні приватні житлові будинки та об'єкти інфраструктури, школа, Народний дім на території Глинянської територіальної громади. Дякувати Богу - жертв немає. На місці Влучання працюють працівники поліції та ДСНС. Веде свою роботу староста старостинського округу, де відбулось падіння ворожої ракети - цец центр населеного пункту. Працює комісія міської ради щодо встановлення нанесених збитків.

ОБЕРЕЖНО КЛІЩІ!

З приходом сонячних, теплих днів розпочинається активність кліщів. Весняний пік активності цих ектопаразитів спостерігається з кінця квітня по середину червня. Другий пік активності припадає на початок осені - з вересня до середини жовтня.                                                                                             

Слимаки. Методи та способи боротьби з ними.

    Слимаки – це група наземних легеневих молюсків з частково або повністю редукованою раковиною. Равликів, позбавлених раковин, називають ще голими слимаками. Найбільше поширений на території нашого регіону рудий іспанський слимак. Рудий іспанський слимак потрапив у наш регіон близько 6 років. З тих пір щоразу популяція шкідників зростає. Слимаки ведуть активний спосіб життя лише при достатній вологості ґрунту. У роки з вологим літом зазвичай є їх масова поява. Через затяжні дощі, хмарну погоду та високу вологість на території сільськогосподарських угідь збільшилась кількість слимаків, зокрема на площах овочевих культур, картоплі, насадженнях полуниці. Позитивний вплив на це мала ще й тепла зима, через яку яйця цих шкідників успішно перезимували. Наприкінці травня - на початку червня з яєць, що перезимували в ґрунті, народжуються молоді слимаки, які розвиваються два місяці, досягають за цей час зрілого віку і починають розмножуватися. Слимаки – гермафродити, кожна особина може відкласти за сезон 400 яєць.

Знову трагічна звістка з фронту

27 червня сумна звістка сколихнула нашу громаду. З фронтових теренів прийшло підтвердження, що в бою за Україну, її свободу та незалежність загинув наш земляк, випускник Перегноївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, житель села Перегноїв, Тибура Ярослав Васильович (11.09.2023 року народження).

Чергові роботи з благоустрою

На території Куровицького старостинського округу, Перегноївського старостинського округу при підтримці приватних структур господарювання, фермерських господарств та підприємців, ведуться роботи по благоустрою території.

Відбулось засідання опікунської ради

Обговорювались питання розгляд заяв щодо призначення опікунів над людьми з інвалідністю. До членів опікунської ради було доведено вимогу ТЦК щодо визнання опікунами чоловіків призовного віку, а саме критеріїв, за якими вони можуть бути визнані опікунами і обов'язкової явки чоловіків перед поданням документів на опікунство у ТЦК у відповідності до закону про мобілізацію та положення військового стану в Україні - вимога Перемишлянського РТЦКСП.

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

        Глинянська міська рада повідомляє про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації – детального плану території колишнього господарського двору в с. Перегноїв для тваринницької ферми.