01 Березня, 2021 р., 18:05
Відбулась зустріч голови Глинянської територіальної громади В. В.Чорнописа, першого заступника А. В. Леськіва, керуючого відділу з напрямку освіта В.П.Демського, старости Перегноївського старостинського округу С.Ониськіва  з освітянами філії ОЗ Глинянська ЗОШ І-ІІІ ст.Перегноївська ЗОШ І-ІІ ст.
01 Березня, 2021 р., 16:00
Відбулася важлива зустріч голови територіальної громади Чорнописа Володимира Васильовича  та  Пільгун Юрія Миколайовича  директора  фірми «Централ Плейс Груп Оперейшин»  з іноземними інвестиціями по  виготовленню крохмалепродуктів. Це стратегічно важлива зустріч, яка в перспективі принесе нашій громаді економічні перспективи, так і створення понад 40 робочих місць. Дане підприємство зареєстровано на нашій території, що надасть нам в майбутньому додаткові надходження до бюджету. Крім цього розглядається пропозиція щодо співпраці з керівниками фермерських господарств , а саме - вирощування певних сортів картоплі для  їх переробки. В свою чергу керівництво Глинянської ТГ запевнило інвесторів у всебічному сприянні.

01 Березня, 2021 р., 13:08
25 Лютого, 2021 р., 09:00
Поетеса, драматург-новатор, публіцист, критик, громадський діяч – це лише незначний перелік характеристик Лесі Українки. Її життя стало прикладом боротьби, а її зброя – це слово, яке й зараз є актуальним.
23 Лютого, 2021 р., 16:14
     На сесії розглянуто ряд важливих питань, щодо соціально-економічного розвитку, заслухано керівників відділу освіти, культури, молоді та спорту, охорони здоров’я, соціальних послуг (захисту) Мирославу Колодій, директора Центру надання соціальних послуг Мирославу Бабінську, в.о. керівника КНП «Глинянська міська лікарня» Мар’яну Антонишин.
23 Лютого, 2021 р., 15:20
Увага, операція «Первоцвіт – 2021»!
20 Лютого, 2021 р., 10:28
20 лютого - День пам'яті Героїв Небесної Сотні на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Євромайдану (листопад 2013 року-лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

08 Лютого, 2021 р., 16:58

04 Лютого, 2021 р., 16:09