30 Серпня, 2021 р., 12:46
Відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» Глинянська міська рада Львівської області оприлюднює для громадського обговорення Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту документу державного планування «Генеральний план с.Солова, Глинянської міської територіальної громади, Львівського району, Львівської області».
26 Серпня, 2021 р., 16:15
  Святкування Дня Незалежності України, 24 серпня 2021 року,  в Глинянській територіальній громаді розпочалося з молебеню за Україну у всіх храмах  громади. Після молебеню, біля каплички по вулиці Львівській міста Глиняни та по старостинських округах відбулося віче. Також у м.Глиняни та с.Куровичі були проведені  спортивно-масові заходи та змагання. Далі в Центральному парку м.Глиняни та в с.Куровичі відбувся святковий концерт з нагоди відзначення 30-ї річниці незалежності України.
23 Серпня, 2021 р., 20:00
Звертаємось до усіх мешканців громади та суб’єктів господарювання !!!

23 Серпня, 2021 р., 15:36
Відбулися зміни в програмі святкування Дня Незалежності України та Дня міста. Віче відбудеться о 12 годині біля хреста по вулиці Львівській (біля млина)
23 Серпня, 2021 р., 15:00
Рейди під час жнивної кампанії.