29 Березня, 2021 р., 16:15
Кожного року, з приходом весни в селах і в містах, на полях та сіножатях, біля лісів, вздовж доріг недобросовісними громадянами та фермерськими господарствами здійснюється самовільне спалювання відмерлої торішньої рослинності через що утворюються значні пожежі, які завдають неповторної шкоди навколишньому середовищу.

29 Березня, 2021 р., 10:12
            Шановні жителі Глинянської територіальної громади!
14 Березня, 2021 р., 10:46
Добровольці, герої - воїни, медики, священики-капелани, вітаємо з Днем добровольця! Дякуємо за чин! Ви встали на захист рідної землі, не маючи військової техніки, засобів захисту, медичного спорядження, навіть військового досвіду. І перемогли! Зупинили орду, яка чисельно сунула на нашу землю. Уклін вам, безстрашні! Бажаємо вам Божої опіки і щастя у вільній державі. Вклоняємось пам'яті полеглих добровольців. Вам подвиг вписаний в історію України навічно.....
13 Березня, 2021 р., 09:00
Щиро вітаю Вас з  Днем землевпорядника.
08 Березня, 2021 р., 09:00
Прийміть від усіх чоловічих сердець найщиріші вітання зі святом Весни! Для нас, чоловіків, весна по-справжньому настає лише тоді, коли ви усміхаєтесь від ніжності і кохання. Це ви даєте нам життя і додаєте до нього наснаги. Це ви надихаєте нас на звершення і перемоги. І тільки ви даруєте нам віру, надію і любов. Ми хочемо радіти життю і радувати життям вас, дорогі бабусі, мами, дружини, сестри, доньки, внучки, кохані, подруги і колеги. Ми бажаємо вам жіночого щастя, гарної долі і багато квітів. А разом з весняними квітами для усіх нас в Україні хай розквітне мир!