З Днем української писемності та мови

9 листопада в Україні відзначають День української писемності. Це день, коли традиційно всі українці пишіть радіодиктант єдності, щоб перевірити свою грамотність і відчути єднання з усім народом. Адже наша мова є надзвичайно гарною та милозвучною, недарма ж її називають "солов'їною".

Привітання з днем народження 1-30 листопада 2022 року!

Глинянська міська рада щиро вітає з днем народження бібліотекаря Глинянської міської бібліотеки – Буткевич Галину Ярославівну, з днем народження депутатів Глинянської міської ради - Рибака Ореста Михайловича та Сеника Володимира Романовича, завідувача НД с.Словіта - Здоровега Михайла Ярославовича та старосту Словітського старостинського округу - Лемішку Оксану Степанівну.

Завтра День працівника соціальної сфери.

Напередодні професійного свята, Дня працівників соціальної сфери, у комунальному закладі "Центр надання соціальних послуг" Глинянської міської ради відбулися урочисті збори. Колектив закладу привітав міський голова Володимир Чорнопис. Приємно було почути слова подяки за хорошу роботу, розуміння специфіки соціальної роботи. Відбулася щира розмова про плани на майбутнє, розвиток соціальної сфери в країні і в нашій громаді, про виклики і проблеми сьогодення. Щиро вітаємо всіх, хто працює на ниві соціального захисту населення. Дякуємо за вашу працю і любов до людей!

Початок опалювального сезону

Відповідно до розпорядження міського голови в бюджетних установах та організаціях Глинянської громади опалювальний сезон розпочнеться 19 жовтня 2022 року.

Працюємо над втіленням одного з соціальних проектів

15 жовтня, на території Глинянської громади відбулась зустріч волонтерів і благодійників з представниками місцевої та обласної влади щодо впровадження одного з надважливих соціальних проектів. Були присутні волонтер Павло Мараєв, представник американського благодійного фонду Silen Bridge Шон Добле, начальник управління соц.обслуговування населення департаменту соцзахисту ЛОДА Тетяна Медвідь, заступник голови правління ВА "Укрмолодьжитло" Роман Богуславський, голова Глинянської ТГ Володимир Чорнопис та спеціаліст відділу економіки та інвестицій Любов Івасюк.

Відбулась зустріч з матерями загиблих героїв

Сьогодні за ініціативи голови громади Володимира Чорнописа, за участі працівників культури та апарату Глинянської міської ради відбулась зустріч з матерями полеглих героїв нашої громади. Лунали щирі слова співчуття, вдячності, підтримки і побажань мужності та терпіння витримати біль втрати найдорожчого - сина.

Відбулось відкриття меморіальної дошки

На подвір'ї Глинянського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів відбулось урочисте відкриття меморіальної дошки пам'яті Максима Кулинича - випускника школи, жителя міста Глиняни, солдата 24-ї окремої механізованої бригади імені Короля Данила, одного з героїв Глинянської громади і цілої України, нагородженого орденом "За мужність" ІІІ ступеня.

УВАГА! Позачерговим засіданням комісії з ТЕБ і НС прийнято рішення

Відбулось позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій про вжиття заходів щодо економії електроенергії на території Глинянської ТГ, де було прийнято рішення про вимкнення вуличного освітлення по всій території Глинянської ТГ та провести роз'яснювальну роботу серед представників бізнесу і населення щодо необхідності вжиття заходів з економії електроенергії у зв'язку зі збройною агресією російської федерації, обстрілами та виведенням з ладу енергетичного обладнання Львівщини.