Фото без описуФото без опису

 

До уваги громадян!

До уваги громадян!

Шановні громадяни! Не варто розпалювати вогонь на відкритій місцевості. Подбайте завчасно про мангал, або обгородіть місце майбутнього вогнища каменями, розчистіть його від залишків сухої трави. Ворог ніколи не працює за розкладом. У разі оголошення "Повітряної тривоги" обов’язково слідуйте в укриття. Плануючи відпочинок, завчасно перегляньте карту найближчих укриттів! Так, коли тепло дуже хочеться вирушити у подорож до лісу, чи кудись на природу. Але не варто забувати, що наша природа повна небезпечних сюрпризів. Вибухонебезпечні предмети гарно маскуються свіженькою травою, і помітити їх дуже важко. Тепло оманливе, і так і провокує на зайві ризики. Будьте пильні. Не варто наражати себе на небезпеку. Розкажіть ці правила дітям! На забувайте, в разі надзвичайної ситуації телефонуйте за номером 101!

Глинянська міська рада закликає відмовитися від штучних квітів під час поминальних днів

Глинянська міська рада закликає відмовитися від штучних квітів під час поминальних днів

Напередодні поминальних днів Глинянська міська рада та її виконавчий комітет закликають жителів міста та сіл відмовитись від покладання штучних (пластикових) квітів та вінків до могил близьких людей на кладовищах. Адже пластикова атрибутика для цвинтарів становить серйозну загрозу навколишньому середовищу та здоров’ю людей. Коли штучні квіти та вінки втрачають свій колір та форму, вони потрапляють на сміттєзвалища та отруюють природу. Варто усвідомити та зрозуміти: масове використання штучних квітів загрожує екологічною катастрофою! Утилізувати поминальні символи майже неможливо, розкладається такий штучний матеріал надзвичайно довго. А, як стверджують екологи, під час їх спалювання у повітря викидається діоксин та інші небезпечні токсичні речовини, котрі несуть загрозу для здоров’я людини. Крім того, такі викиди спричиняють виникнення онкологічних захворювань. Розуміючи шкідливість пластикових квітів і вінків, у європейських країнах вже давно заборонене їхнє використання. Відмовитись від пластикових квітів закликають і священники, наголошуючи на тому, що традиція нести штучні квіти на кладовища не має жодної релігійної чи духовної основи. Виражати свою пам’ять і пошану до померлих слід молитвою, а також живими квітами, як символами вічного життя. Тож прохання до всіх жителів нашої громади - будьте відповідальними до себе, близьких та довкілля! Зберігайте світлу пам’ять про померлих з турботою про майбутні покоління. Альтернативою пластиковим квітам можуть стати вінки з живих квітів та хвої, живі квіти, висаджені в ґрунт, газонна трава, сухоцвіти, лампадки  та свічки.

До уваги фермерських господарств на території Глинянської ТГ

До уваги фермерських господарств на території Глинянської ТГ

ГО "Спілка пасічників Золочівщини" звертається до керівників аграрних підприємств та фермерських господарств з проханням вжити заходів у дотриманні законодавства  в сфері застосування засобів захисту рослин.