До уваги фермерських господарств на території Глинянської ТГ

ГО "Спілка пасічників Золочівщини" звертається до керівників аграрних підприємств та фермерських господарств з проханням вжити заходів у дотриманні законодавства  в сфері застосування засобів захисту рослин.

Про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації

Глинянська міська рада повідомляє про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації – детального плану території орієнтовною площею до 80 га, що знаходиться в межах Глинянської міської ради Львівського району Львівської області (поза межами населених пунктів, включно з земельною ділянкою кад. № 4621884800:03:000:0106) з метою визначення площ та параметрів використання земельних ділянок для ведення різних видів сільськогосподарської діяльності та рекреації.

Операція "Новорічна ялинка"

Відповідно до листа Державної екологічної інспекції у Львівській області №2355/05 від 13.12.2023 на виконання вимог законів України «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про рослинний світ», та доручення Державної екологічної інспекції України від 22.11.2023р. №1742 «Про посилення заходів державного нагляду (контролю) під час періоду заготівлі дерев хвойних порід в передноворічний період» повідомляємо про необхідність неухильного дотримання вимог природоохоронного законодавства щодо збереження хвойних насаджень. Державною екологічною інспекцією розпочато проведення щорічної природоохоронної операції “Новорічна ялинка”. З початком операції будуть здійснюватися комплексні заходи з охорони, збереження та невиснажливого використання хвойних насаджень в передноворічний період.

Повідомлення про проведення громадських слухань щодо Проєкту детального плану території для розміщення зеленої зони загального користування в с. Перегноїв Глинянської міської ради Львівського району Львівської області (поза межами населеного пункту)

1) Детальний план території для розміщення зеленої зони загального користування в с. Перегноїв Глинянської міської ради Львівського району Львівської області (поза межами населеного пункту)