Фото без опису

1.Організатор конкурсуВиконавчий комітет Глинянської міської ради; вул.Т. Г. Шевченка, 38, м. Глиняни, Львівський район, Львівська область, 72000.

2. Підстава для проведення конкурсу: Рішення виконкому міської ради від 17.04.2024р  «Про проведення конкурсу з визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Глинянської міської територіальної громади».

3. Місце, дата і час проведення конкурсу:

Місце: вул. Шевченка, 38, м. Глиняни, Львівський р-н., Львівська обл.,80720.

Дата: 16.05.2024 року.

Час: 11:00 год.

Контактна особа: заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ярослав ПАНЬКІВ, тел. 0964581809,

e-mail: mrhlyniany@gmail.com

4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

• наявність матеріально-технічної бази, спеціалізованої техніки та обладнання;
  • вартість надання послуг;
  • досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів;

5. Характеристика території, де будуть надаватися послуги з поводження з побутовими відходами: Глинянська міська рада займає площу – 122,1 км2 і має у своєму складі 19 населених пунктів.

6. Характеристика об'єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення:

Кількість багатоквартирних будинків – 48 одиниць.

Кількість житлових будинків приватної власності (садибні) – 3065 одиниць.

Чисельність населення всього по Глинянській ТГ – 8870 чол.

7. Місцезнаходження об’єктів оброблення відходів

На території Глинянської міської територіальної громади відсутні сміттєпереробні заводи, полігони, установки. Об’єкти оброблення відходів визначаються суб’єктом господарювання, який здійснює операції із збирання та перевезення побутових відходів з урахуванням відповідного Регіонального плану управління відходами (якщо такий затверджено).

8. Способи, місце та кінцевий строки подання конкурсних пропозицій:

• Спосіб подання конкурсних пропозицій – особисто або засобами поштового зв’язку.
  • Місце подання конкурсних пропозицій – вул. Шевченка, 38 м.Глиняни, Львівський р-н., Львівська обл., 80720.
  • Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій –18:00 год. 14.05.2024 року.
  • Конкурсні пропозиції, що надійшли після закінчення строку їх подання, передбаченого конкурсною документацією, повертаються учасникам конкурсу без розгляду.

*З детальними умовами проведення конкурсу, конкурсною документацією та кваліфікаційними вимогами можна ознайомитись на офіційному сайті Глинянської міської ради за посиланням  https://hlyniany-rada.gov.ua/docs/1661602/