Повідомлення про проведення громадських обговорень аналітичного звіту за результатами містобудівного моніторингу

Оголошуються громадські обговорення аналітичного звіту за результатами містобудівного моніторингу Глинянської міської ради Львівського району Львівської області. Початок громадського обговорення 17 січня 2024 року. Пропозиції та зауваження приймаються до 27 січня 2024 року за адресою м. Глиняни, вул. Шевченка, 38, інд. 80720. відповідальна особа за проведення громадських обговорень та складання аналітичного звіту за результатами містобудівного моніторингу - начальник відділу містобудуваня і архітектури - головний архітектор ОЛЬШЕВСЬКА Інна.

Детальний план території з метою встановлення меж і параметрів земельної ділянки, яка пропонується для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) на вул. Перемишлянська в м. Глиняни Львів

Повідомлення про проведення громадських слухань щодо

Оголошення щодо моніторингу та оцінки ступеня безбар’єрності

Відповідно до пункту 9 Порядку проведення моніторингу та оцінки ступеня безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 травня 2021 року № 537, визначено об’єкти, що підлягають моніторингу у 2023 році.

Повідомлення про проведення громадських слухань щодо Проєкту Детального плану території колишнього господарського двору в с. Перегноїв для тваринницької ферми та проєкту звіту та супутніх документів про стратегічну екологічну оцінку до ДПТ

Повідомлення про проведення громадських слухань щодо

Аукціон з приватизації державного майна оголошений департаментом економічної політики Львівської ОВА

Регіональне відділення Фонду державного майна України у Львівській області у травні 2023 року проводить онлайн - аукціони з приватизації державного майна. Дана інформація розміщена на офіційному сайті Глинянської міської ради відповідно до звернення департаменту економічної політики Львівської ОВА №11-733/0/2-23 від 10.05.2023р.(вх.№747/05-30 від 11.05.2023р.)

аналітичний звіт по містобудівному моніторингу

Оголошуються громадські обговорення аналітичного звіту за результатами містобудівного моніторингу Глинянської місьокї ради Львівськошго району Львівської області. Початок громадського обговорення 17 січня 2023 року. Пропозиції та зауваження приймаються до 27 січня 2023 року за адресою м. Глиняни, вул. Шевченка, 38, інд. 80720. відповідальна особа за проведення громадських обговорень та складання аналітичного звітуза результатами містобудівного моніторингу - начальник відділу містобудуваня і архітектури - головний архітектор СИРВАТКА Андрій.

Оголошення про проведення громадських слухань щодо проекту внесення змін до детального плану території по вул. Львівській, 82 в м. Глиняни(крохмальний завод)

Повідомлення про проведення громадських слухань щодо проекту внесення змін до Детального плану території (ДПТ) та звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

Громадські обговорення детального плану території по зміні функціонального призначення земельних ділянок, які розташовані на території Глинянської міської ради (на даний момент за межами населеного пункту, що примикає до міста Глиняни з північно-захі

Повідомлення про оприлюднення проекту Детального плану території (ДПТ) та звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)