Повідомлення про проведення громадських слухань щодо

Проєкту детального плану території колишнього господарського двору в с. Перегноїв для тваринницької ферми та проєкту звіту та супутніх документів про стратегічну екологічну оцінку до ДПТ

1)"Детальний план території колишнього господарського двору в
с. Перегноїв для тваринницької ферми"

2) «Проєкт звіту та супутніх документів про стратегічну екологічну оцінку до детального плану території колишнього господарського двору в с. Перегноїв для тваринницької ферми»

3) Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДПТ – Глинянська міська рада (80720, Львівська обл., Львівський р-н, м. Глиняни, вул. Шевченка, буд. 38).

Розробник ДПТ – ФОП М.Р. ЛОПУШАНСЬКИЙ

4) Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій згідно з Постановою Кабінету міністрів України «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» наступна:

- Дата початку проведення громадського обговорення та строки обговорення – 30 днів з дня оприлюднення повідомлення з 13.07.23 р. по 13.08.23 р.;

- Ознайомитися з проектом і надати зауваження та пропозиції щодо проекту ДПТ можна за адресою: Глинянська міська рада (80720, Львівська обл., Львівський р-н, м. Глиняни, вул. Шевченка, буд. 38), а також старостинське приміщення Перегноївського старостинського округу (відповідальний староста ОНИСЬКІВ С.). Пропозиції та зауваження громадськості мають бути обґрунтовані, а також містити посилання на положення відповідних законодавчих та інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил в письмовій формі.

- Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

17.08.23 року о 13:00 в приміщенні Народного Дому с. Перегноїв, Глинянської міської ради Львівського району Львівської області. Відповідальна особа за проведення громадських слухань - головний архітектор СИРВАТКА Андрій

- Розпорядником інформації щодо стану довкілля та інформації пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується проекту є Глинянська міська рада.

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту ДПТ: не передбачено.


Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису