1)"Детальний план території колишнього господарського двору в с.Заставне Глинянської міської ради  Львівської області"

2) Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДПТ – Глинянська міська рада (80720, Львівська обл., Львівський р-н, м. Глиняни, вул. Шевченка, буд. 38).

Розробник ДПТ – ФОП М.Р. ЛОПУШАНСЬКИЙ

3) Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій згідно з Постановою Кабінету міністрів України «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» наступна:

-Дата початку проведення громадського обговорення та строки обговорення – 30 днів з дня оприлюднення повідомлення з 17.04.23 р. по 17.05.23 р.;

-Ознайомитися з проектом і надати зауваження та пропозиції щодо проекту ДПТ можна за адресою: Глинянська міська рада (80720, Львівська обл., Львівський р-н, м. Глиняни, вул. Шевченка, буд. 38),а також в старостинському приміщенні за адресою с. Заставне, вул. Миру, буд. 1 Пропозиції та зауваження громадськості мають бути обґрунтовані, а також містити посилання на положення відповідних законодавчих та інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил в письмовій формі.

- Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

19.05.23 року о 13:00 в приміщенні народного дому с. Заставне, Заставненського старостинського округу, Глинянської міської ради Львівського району Львівської області за адресою: с. Заставне, вул. Миру, буд. 1. Відповідальна особа за проведення громадських обговорень  - начальник відділу містобудування та архітектури-головний архітектор СИРВАТКА Андрій

-Розпорядником інформації щодо стану довкілля та інформації пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується проекту є Глинянська міська рада.

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту ДПТ: не передбачено.