Глинянська міська рада повідомляє про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації – детального плану території орієнтовною площею до 80 га, що знаходиться в межах Глинянської міської ради Львівського району Львівської області (поза межами населених пунктів, включно з земельною ділянкою кад. № 4621884800:03:000:0106) з метою визначення площ та параметрів використання земельних ділянок для ведення різних видів сільськогосподарської діяльності та рекреації.

Зауваження і пропозиції до вказаної заяви надаються у строк, що не перевищує 10 днів з дня внесення до Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки.

Пропозиції громадськості в процесі громадського обговорення подаються у письмовій формі до Глинянської міської ради:

80720, Львівська область, Львівський район, м. Глиняни,

вул. Шевченка, буд. 38