28 Липня, 2021 р., 09:00
День Хрещення Київської Русі — України — державна пам'ятна дата в Україні на честь Хрещення Русі, що відзначається щорічно 28 липня.
27 Липня, 2021 р., 13:40
Звіт директора КЗ "Центр надання соціальних послуг" Бабінської Мирослави Романівни
23 Липня, 2021 р., 20:35
Сьогодні в приміщенні актового залу Глинянського ЗЗСО І-ІІІ ст. відбулась планова зустріч апарату управління, керівників відділів, голови Глинянської територіальної громади з жителями громади.    На зустрічі свої звіти представили: директор КЗ «Центр надання соціальних послуг» -  Бабінська Мирослава Романівна, директор КЗ НВКПО «Мозаїка» - Рудницька Тетяна Сергіївна, адміністратор ЦНАП – Скибінська Ірина Степанівна, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту, охорони здоров’я, соціальних послуг(захисту) – Колодій Мирослава Іванівна, начальник служби у справах дітей - Петрів Христина Тарасівна, в.о. директора КНП «Глинянська міська лікарня» - Антонишин Мар’яна Ярославівна, заступник міського голови – Паньків Ярослав Романович, начальник КП «Зодчий» - Ярема Василь Михайлович, начальник загального відділу – Гарасим’як Мирослава Зіновіївна, начальник відділу БОФЗ – Левицька Наталія Степанівна, начальник фінансового відділу – Рак Ігор Іванович, начальник віддіду архітектури та земельних ресурсів – Кончук Володимир Лук’янович, спеціаліст юрист – Пилипчук Мирослав Іванович, голова Глинянської міської територіальної громади – Чорнопис Володимир Васильович.   Також на зустрічі був присутній та мав слово голова постійної депутатської комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Львівської обласної ради – Квурт Володимир Леонідович.
23 Липня, 2021 р., 10:35
Правила поведінки на воді
22 Липня, 2021 р., 14:37
   Головою Глинянської територіальної громади Володимиром Чорнописом  минулого тижня, проведено ряд консультацій з керівництвом ОДА, Обласної ради та Львівського району.
21 Липня, 2021 р., 16:23
Виїздні зустрічі працівників апарату Глинянської міської ради та голови територіальної громади Володимира Чорнописа з представниками бізнесу таки дають свої результати. Завдяки платникам податків ми поступово покращуємо надходження до місцевого бюджету, моємо можливість розпочинати та виконувати хоч і в невеликих об'ємах, роботи щодо покращення інфраструктри. Маємо надію, що ця позитивна динаміка з кожним місяцем буде покращуватись.
21 Липня, 2021 р., 15:02
На території Глинянської територіальної громади 20 липня 2021 року відбулась планова нарада-семінар за участі старостів старостинських округів Оксани Лемішки, Олени Клосовської, Сергія Ониськіва, Олега Костіва, яку провели представники Львівського РУГУДСНС у Львівській області.
20 Липня, 2021 р., 14:16
23.07.2021 року  о 14:00 год. в приміщенні актового залу Глинянської школи ЗЗСО І-ІІІ ст відбудеться планова зустріч атарату управління , голови територіальної громади з жителями  Глинянської ТГ .