Оновлення технічної бази

"Для проведення будь-яких елементарних робіт вкрай необхідне забезпечення КП "Зодчий" інструментом та спецтехнікою." - постійно наголошує на цьому голова громади Володимир Чорнопис. За невеликий час утворення нашої громади, нам вдалось значно покращити забезпечення працівників механічним, електричним та іншим інструментом, що дозволяє працівникам краще виконувати поставлені завдання.

Плануємо ремонт доріг

Напевно найбільш болючою проблемою на території Глинянської територіальної громади є стан доріг, які потрібно хоча б частково привести до належного стану.

Проблема залишається

Підвівши підсумки тестового опитування думки жителів нашої громади щодо поводження з твердими побутовими відходами можемо зробити проміжні висновки - низька активність жителів свідчить або про байдужість або про відсутність чіткого бачення алгоритму дій побудови чистого довкілля. Мусимо напрацювати чітку стратегію вирішення цієї проблеми, обов'язкову до виконання, бо кожна людина продукує сміття, а отже позиції «мене це не стосується» бути не може!

Чергова робоча зустріч з іноземними партнерами

Головою Глинянської ТГ було проведено чергову робочу зустріч з партнерами ґміни Цилестинув (Польща). Було обговорено ряд важливих питань, окреслено основні напрямки співпраці, особливо під час війни.

ДУ «ЛЬВІВСЬКИЙ ОЦКПХ МОЗ» інформує

Дефіцит йоду є важливою медико-соціальною проблемою в багатьох країнах світу, яка безпосередньо пов’язана з харчуванням населення, в першу чергу дитячого. Фізіологічне значення йоду для організму людини полягає в тому, що він бере активну участь у функціонуванні щитоподібної залози, входить до складу її гормонів, які регулюють обмін речовин, енергетичні процеси і теплообмін організму. В західних регіонах України, зокрема на Львівщині, актуальною с проблема йододефіциту. Слід зазначити, що фізіологічною потребою для кожної людини є вживання відповідної добової дози йоду щоденно. Так, для дітей віком до 6 років, добова доза становить 90мкг, 6-12 років -120мкг, для осіб старше 12 років -150мкг, для вагітних - 200мкг. Масова профілактика йододефіциту розрахована на усіх жителів ендемічного регіону і передбачає вживання продуктів харчування, збагачених йодом. При цьому профілактична ефективність досягається при охопленні цими заходами понад 90% населення. Перелік продуктів, збагачених йодом :

ДСНС рекомендує дотримуватися вимог будівельних норм при встановленні печей

Додатком Т ДБН В.2.5-67:2013 «Опалення, вентиляція та кондиціонування» (далі — ДБН). який є обов'язковим до виконання, визначено обмеження застосування пічного опалення, зокрема у житлових, адміністративних та громадських будівлях (гуртожитках, готелях, загальноосвітніх закладах тощо). Також підпунктом 6.8.1 пункту 6.8 розділу 6 ДБН визначено, що для приміщень категорій А, Б, 13 за вибухопожежною та пожежною небезпекою пічне опалення застосовувати не допускається. Одночасно пунктом 6.22 розділу 6 ДБН В.1.1-7:2016 «Пожежна безпека об’єктів будівництва. Загальні вимоги» визначено, що у цокольних, підвальних і підземних поверхах будинку не допускається розташовувати приміщення категорій А і Б за вибухопожежною та пожежною небезпекою, інші приміщення, в яких використовуються або зберігаються горючі легкозаймисті матеріали. Разом з цим підпунктом 2.12 пункту 2 розділу IV Правил пожежної безпеки в Україні, затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ України від 30.12.2014 № 1417. зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 5 березня 2015 р. за № 252/26697 (далі - Правила), улаштування тимчасових печей у приміщеннях забороняється. Як виняток, у разі необхідності дозволяється установка тимчасових металевих печей у приміщеннях гуртожитків, адміністративних, громадських та допоміжних будинках підприємств, а також у житлових та дачних будинках, на будівельних майданчиках за умови виконання інструкцій підприємств - виробників цих приладів.

Чергова нарада

5 грудня головою ТГ, в присутності першого заступника Андрія Леськіва, другого заступника Ярослава Паньківа, керівника КП “Зодчий” Василя Яреми, начальниці відділу освіти, культури, молоді і спорту Мирослави Колодій, головних бухгалтерів Наталії Левицької, Марії Крушельницької, Ірини Токар, Надії Колтун та спеціаліста — юриста Мирослава Пилипчука, проведено чергову робочу нараду.