12 Травня, 2021 р., 13:37
Завтра 13.05.2021 відбудеться прийом громадян у Глинянській міській територіальній громаді спеціалістами відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області.
09 Травня, 2021 р., 08:00
    Мама - це наш ангел-охоронець, наш всесвіт. Немає нічого сильнішого, ніж материнська любов. Немає нічого важливішого, ніж материнське серце. Немає нічого безціннішого, ніж материнське тепло. Тому день матері - це особливе свято, яке нагадує про рідну і кохану людину.
02 Травня, 2021 р., 08:00
    Великдень – найважливіше й найшанованіше християнське свято. Всі віряни чекають його з особливим трепетом, адже у цей день воскрес Ісус Христос, який пожертвував своїм життям, аби врятувати наші.
29 Квітня, 2021 р., 10:00
Щороку у квітні-травні проводиться Двомісячник благоустрою, санітарної очистки та озеленення населених пунктів Глинянської територіальної громади  і кожен мешканець може організувати або долучитись до прибирання нашої громади.