27 Червня, 2017 р., 17:15
2 липня (неділя) у м. Глиняни відбудеться СВЯТО УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ТА ФЕСТИВАЛЬ «ГЛИНЯНСЬКА МОЗАЇКА». Подія приурочена завершенню проекту з перетворення старої будівлі (1856 р.) Глинянської школи в сучасний інтелектуально-розвитковий та навчально-виробничий комплекс «МОЗАЇКА».  Нагадуємо про те, що дворічний проект, вартістю майже півмільйона євро, відбувся завдяки 90% фінансуванню Європейського Союзу. В оновленій споруді розташовані сучасні виставкові зали, навчальні аудиторії та хостел на 30 місць. Споруда обладнана автономною сучасною системою опалення й очікує свого «капітана».
15 Червня, 2017 р., 13:09
   Глинянська міська рада оголошує про пошук кандидатів на посаду директора КП НВК «Мозаїка». Успішні кандидати повинні бути виконавчими та цілеспрямованими, а також бути здатними швидко вчитися…
17 Травня, 2017 р., 23:18
 14 травня завершився перший тренінг в рамках «м’якої» частини проекту – «Як започаткувати власну справу». Протягом 12 та 13 травня понад 60 слухачів отримали високоякісну інформацію про суть та норми бізнесу як в світі так і в Україні. 10 відомих лекторів поділилися з присутніми актуальною інформацією. Емоційний та щирий виступ декана Золочівського УГКЦ Михайла Сукмановського, який з цікавістю вислухав доповідачів разом зі своєю дружиною, дуже посилив юним учасникам тренінгу впевненість у собі та віру в те, що кожен може жити й творити з задоволенням лише на рідній землі. Останній, заключний тренінговий день (14 травня) дозволив всім бажаючим безкоштовно відвідати німецько-українську компанію «Фукс Мастила Україна» та одну з найпотужніших фармацевтичних компаній України – підприємство «Три «І»., де учасники оглядали унікальне спеціальне та лабораторне обладнання і мали змогу поспостерігати за творчим процесами Життя в один з найпотужніших електронних мікроскопів сьогодення.
10 Травня, 2017 р., 15:34
ФК Сокіл (Глиняни) став володар Кубку Осені сезону 2016-2017 р серед команд другої ліги Золочівського району.
10 Травня, 2017 р., 10:11
12-14 травня 2017р в Глинянській "МОЗАЇЦІ" проходитиме безкоштовний тренінг на тему: "Як започаткувати власну справу?". Подія фінансується Європейським Союзом в рамках проекту зі створення у нашому місті НВК "МОЗАЇКА". Охочих відвідати захід просимо зареєструватися за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfV59E87vrquugRBt5JXcaWrGSiQs WQht37WxGpFzbkuwrQSg/viewform?c=0&w=1 З Програмо можна ознайомитися за посиланням: https://drive.google.com/file/d/0B6Jr8gXTL0Whd3lWWE9vcEhxQ00/view
03 Травня, 2017 р., 11:29
   Дорогі Глинянці, та гості нашого міста!
30 Квітня, 2017 р., 13:34
             04374430@mail.gov.ua
30 Квітня, 2017 р., 13:08
Вступна лекція/майстер-клас з тримісячних креативних  комп'ютерних курсів відбудуться 30 квітня (неділя) 2017 року в  приміщенні конференцзалу НВК "МОЗАЇКА". Початок о 14.00.  Курси проводяться за кошти Європейського Союзу в рамках гратового  проекту зі створення у Глинянах багатоцілльового  навчально-виробничого комплексу трансформерного типу "МОЗАЇКА" і для відвідувачів є   безкоштовними.
10 Квітня, 2017 р., 16:19
9 квітня 2017 р. у м. Глиняни Золочівського району в новоствореному комплексі «МОЗАЇКА» пройшов XVII фестиваль «Малеча творить писанку», а у виставкових залах відкрилася виставка «Великдень в Глнянах».