29 Березня, 2021 р., 16:15
Кожного року, з приходом весни в селах і в містах, на полях та сіножатях, біля лісів, вздовж доріг недобросовісними громадянами та фермерськими господарствами здійснюється самовільне спалювання відмерлої торішньої рослинності через що утворюються значні пожежі, які завдають неповторної шкоди навколишньому середовищу.

29 Березня, 2021 р., 10:12
            Шановні жителі Глинянської територіальної громади!
14 Березня, 2021 р., 10:46
Добровольці, герої - воїни, медики, священики-капелани, вітаємо з Днем добровольця! Дякуємо за чин! Ви встали на захист рідної землі, не маючи військової техніки, засобів захисту, медичного спорядження, навіть військового досвіду. І перемогли! Зупинили орду, яка чисельно сунула на нашу землю. Уклін вам, безстрашні! Бажаємо вам Божої опіки і щастя у вільній державі. Вклоняємось пам'яті полеглих добровольців. Вам подвиг вписаний в історію України навічно.....