Оголошення!!!

До відома жителів с. Женів по вул. Лесі Українки та м.Глиняни по вул. Полуботка, Стефаника, Некрасова в понеділок 14.03.2022 року з 9:00 до 17:00 год. працівниками Буського газового управління будуть проводитись роботи по перевірці кранів житлових будинків та газорозпридільного обладнання. Роботи узгоджено. Інформація подана на підставі звернення Буського УЕГГ.

ОГОЛОШЕННЯ!!!

До відома жителів Словітського старостинського округу завтра 12.03.2022 року та в понеділок 14.03.2022 року з 9:00 до 17:00 год. працівниками Буського газового управління будуть продовжені роботи по перевірці кранів житлових будинків та газорозпридільного обладнання. Роботи узгоджено. Інформація подана на підставі звернення Буського УЕГГ.

ОГОЛОШЕННЯ!!!

До уваги жителів Глинянської територіальної громади, старостів відповідних старостинських округів, просимо повідомляти Глинянську міську раду про прийняття на проживання внутрішньо переміщених осіб у всіх приватних оселях.

Увага! Поводження з горючими сумішами

До відома громади. Підготовлені для опору горючі суміші мають дуже короткий термін придатності. Практично за кілька днів вони втрачають свої бойові властивлості. Але памятайте - в жодному разі неможна виливати їх на землю, в канаву, природну водойму чи каналізацію. Такі суміші слід зливати у металеву ємність, яку потім буде передано на утилізацію.

ОГОЛОШЕННЯ

До відома жителів Словітського старостинського округу завтра 11.03.2022 року з 9:00 до 17:00 год. працівниками Буського газового управління будуть проводитись роботи по перевірці кранів житлових будинків та газорозпридільного обладнання. Роботи узгоджено. Інформація подана на підставі звернення Буського УЕГГ.