28 Квітня, 2021 р., 11:40
 З  настанням повноправної весни постала одвічна проблема забруднення вулиць міста Глиняни , парків , територій прилеглих до установ.
26 Квітня, 2021 р., 08:56
      26 квітня – День Чорнобильської трагедії і Міжнародний день пам'яті жертв радіаційних аварій та катастроф.
25 Квітня, 2021 р., 09:00
      У це світле весняне свято Вербної Неділі, хочеться побажати Всім миру в душі, достатку в домі, чистих прагнень і намірів, гармонії з близькими. Нехай разом з гілочкою верби, у ваш будинок увійдуть ангели і будуть охороняти і берегти Вас і Вашу родину.  Нехай це свято очистить наші душі та серця, відкривши їх для всього найкращого, хай зробить Вашу родину згуртованішою, хай радістю світяться очі, а вдома панує затишок, гармонія і достаток.
20 Квітня, 2021 р., 09:26
15 Квітня, 2021 р., 18:00
Сьогодні 15 квітня відбулось засідання опікунської ради при виконавчому комітеті Глинянської міської ради. Відповідно до покладених завдань опікунська рада забезпечує захист неповнолітніх осіб та  повнолітніх   , які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права і виконувати обов’язки, недієздатних осіб, їх особистих, майнових, житлових прав та інтересів.