Подяка ПП "Західний Буг"

Для вирішення ключових питань нашої громади головним є порозуміння, довіра та спільні бажання.

Привітання з днем народження -1-31 грудня!

Глинянська міська рада щиро вітає з днем народження головного спеціаліста фінансового відділу – Колтун Андрія Володимировича, з днем народження бухгалтерів централізованої бухгалтерії відділу освіти, культури, молоді та спорту, охорони здоров’я, соціальних послуг (захисту) - Заверчук Уляну Петрівну,  старосту Підгайчиківського округу – Клосовську Олену Федорівну, депутатів Глинянської міської ради - Буткевича Миколу Федоровича та Шпехт Михайла Адольфовича, а також з днем народження директора КЗ «НВКПО «МОЗІЇКА» - Рудницьку Тетяну Сергіївну.

Розпочато планові роботи!

У відповідності до рішення виконкому №113 від 19.09.2023р.розпочато планові роботи щодо «Капітального ремонту з улаштуванням водостічної системи гідроізоляції» об’єкту Глинянська ЗОШ І–ІІІ ст. Виконання цих робіт віднесено до першочергових у відповідності до клопотання  директора школи Т. Когута та начальника відділу «Освіти, культури, молоді та спорту» Мирослави Колодій. Маємо впевненість, що після завершення робіт, підвальні приміщення ніколи не будуть зазнавати підтоплень, зменшиться сирість стін.