Вшанування пам'яті Героїв Крут!

Вшанування пам'яті Героїв Крут!

Сьогодні вся Україна і ми на території Глинянської ТГ вшановуємо пам’ять наших героїв, які 106 років тому, стали в нерівному бою з московською навалою на захист нашої молодої держави. Це Герої битви під Крутами – цвіт української нації.

29 січня - День пам’яті героїв Крут!

29 січня - День пам’яті героїв Крут!

29 січня - День пам’яті героїв Крут. Молоді захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху.  Поблизу залізничної станції Крути, що розташована за 130 кілометрів на північний-схід від Києва, 300 курсантів військової школи, студентів і гімназистів прийняли на полі нерівний бій із майже 5-тисячною більшовицькою армією, рішуче відстоюючи право українського народу жити у власній державі.

До відома жителів Глинянської ОТГ

До відома жителів Глинянської ОТГ

Депутатами Глинянської міської ради було надіслано звернення до дирекції аптеки ТзОВ «ПІГУЛКА ФАРМ» м. Глиняни щодо відпущення пацієнтам безкоштовних ліків за програмою «Доступні ліки». На дане звернення було отримано відповідь.

Щодо павільйонних зупинок громадського транспорту.

Щодо павільйонних зупинок громадського транспорту.

На адресу Глинянської міської ради надійшло звернення від жителів громади про відсутність в деяких населених пунктах павільйонів зупинок громадського транспорту. Глинянською міською радою, у свою чергу, було надіслано лист звернення до Львівської обласної державної адміністрації , так як дані дороги знаходяться на їх обслуговуванні. У відповідь на лист ЛОДА повідомила наступне.