ОГОЛОШЕННЯ

Збір продуктів Глинянської територіальної громади проводиться щоденно в Народному домі м.Глиняни з 10:00 до 17:00 год. Відповідальні: Гарасим'як М.З., Кушка О.Я.

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Шановні жителі міста Глиняни! Щиро вдячні всім, хто допомагає нашим хлопцям на чергуваннях. Деякі продукти (короткострокового зберігання), що залишились, ми передаємо сім'ї учасника бойових дій, який вже сьогодні був відправлений в зону бойових дій.

Привітання з Днем народження 1-31 березня 2022 року!

Глинянська міська рада щиро вітає з днем народження завідувача військово-облікового бюро- Бодай Наталію Михайлівну, першого заступника міського голови - Леськіва Андрія Васильовича, бухгалтерку КП "Зодчий" - Крушелницьку Марію Григорівну, адміністраторку ЦНАП - Скибінську Ірину Степанівну, спеціаліста І категорії - Волощак Наталію Миколаївну, та з ювілейним днем народження завідувача Народного дому в с.Куровичі - Сірант Ганну Михайлівну. 

УВАГА! Два види сигналів сирени!

Наразі є два види сигналів: переривистий «Увага всім», який означає, що треба увімкнути телевізор або приймач і слухати подальші інструкції.

Інформація - теж зброя!

Увага! Інформація - теж зброя. Перевіряйте інформацію, користуйтесь перевіреними та офіційними джерелами! ???????? Офіційні державні та обласні канали для отримання інформації