Чергова нарада

Сьогодні відбулась чергова нарада міського голови з заступниками, старостами та начальником КП "Зодчий". Було обговорено ряд першочергових до вирішення проблем в умовах воєнного стану та питань благоустрою Глинянської територіальної громади. 

Увага! Громадські слухання!

Нагадуємо! Глинянська міська рада оголошує про початок розробки детального плану з метою проведення нового будівництва будівель та реконструкції існуючих будівель для птахівництва на території Глинянської міської ради Львівської області(за межами населеного пункту).

Робочий візит начальниці РВА

Сьогодні Глинянську міську територіальну громаду з робочим візитом відвідала начальниця Львівської районної військової адміністрації Христина ЗАМУЛА. В ході зустрічі було обговорено ряд важливих питань, що стосуються життєдіяльності громади в умовах воєнного стану.

Паска для ЗСУ

Колективом Глинянської міської ради, працівниками всіх відділів та старостами старостинських округів придбано 100 пасок та підтримано ініціативу щодо скерування частини заробітної плати на підтримку ЗСУ. Зібрано 82 300 грн., вже сьогодні кошти скеровано за призначенням.

УВАГА!!!

Шановні мешканці Донецької та Луганської областей, якщо Ви чи Ваші близькі стали свідками (потерпілими) від злочинної діяльності окупаційних військ збройних сил російської федерації або підконтрольних їм терористичних організацій «л/днр» та бажаєте надати свідчення з приводу вказаних обставин просимо Вас звертатись через можливості мессенджерів «WhatsApp», «Viber», «Telegram» та «Signal»:

Фітосанітарні заходи та процедури в умовах воєнного стану

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації повідомляє для використання в роботі  серед сільгосптоваровиробників Постанову Кабінету Міністрів України від 01 квітня 2022 року № 398 «Деякі питання здійснення фітосанітарних заходів та процедур в умовах воєнного стану», що додається.