Опитування для підприємців

З метою допомоги суб’єктам господарювання у налагодженні нових контактів, виходу на зовнішні ринки, врегулювання різноманітних технічних питань і бар'єрів сектор з питань підтримки експорту департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації розробив анкету-опитування.

Дотримуйтесь правил пожежної безпеки!

За 2021 рік на території Львівської області виникло 3863 пожежі, на яких виявлено 80 загиблих осіб та 91 травмовано, зокрема на території Львівського району Львівської області за 2021 рік виникло 918 пожеж та виявлено 9 загиблих осіб. Станом на 18.01.2022року на території Львівської області виникло 114 пожежі, на яких виявлено 5 загиблих осіб та 6 травмовано, зокрема на території Львівського району Львівської області виникло 22 пожежі та виявлено 1 загиблу та 1 травмовану особу. З настанням зимового пожежонебезпечного періоду у зв’язку з інтенсивним використання опалювальних приладів, пічного опалення, збільшенню навантаження на електромережі, недотриманням правил проведення електрозварювальних робіт, використанні відкритого вогню при розігріванні тепло-водо комунікацій на об’єктах, підприємствах, організаціях в житловому секторі та інших ситуаціях веде до збільшення кількості пожеж, що не рідко призводить до травматизму та загибелі людей на них.

ВІТАННЯ!

Глинянська міська рада щиро вітає настоятеля храму великомученика Дмитрія у селі Женів  з 1989 року отця Михайла Льоду з 65-річчям! Бажаємо добрих людей на життєвому шляху, щасливої долі і світлого блага,  милості душі, великої поваги і щирих молитов. Нехай Ваша міцна віра, світла надія і вірна любов наповнює серце кожного близького, кожного знайомого, кожного парафіянина радістю і втіхою, нехай Господь завжди буде з Вами, нехай кожен день життя несе з собою світло благодаті і щастя. Многих і благих Вам літ! 

Вітання з Днем Соборності України!

Проголошення Акту Злуки 22 січня 1919року увійшло в історію українського народу як свято національної єдності і саме від згуртованості кожного з нас залежать подальший шлях України до демократичних перетворень, формування національної свідомості та патріотизму. Лише в єдності та соборності ми можемо досягти величної мети – розбудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, забезпечення добробуту нинішніх і наступних поколінь українців.