"Помічай зміни"

Міністерство цифрової трансформації на прохання Державної служби України з надзвичайних ситуацій долучилося до інформаційної кампанії з мінної безпеки «Помічай зміни». Кампанія має на меті сприяти зменшенню кількості нещасних випадків в Україні, пов’язаних із вибуховими предметами та поширенню серед населення інформації щодо правил безпеки під час виявлення вибухонебезпечних предметів.

Оголошення щодо проведення громадських слухань

Громадські слухання щодо проєкту "Детальний план території щодо виділення об’єктів тракторного стану та навісу сільськогосподарських машин в урочищі «Тракторна бригада» Заставненського старостинського округу Глинянської міської ради Львівського району Львівської області" 16.07.2024р. не відбулися у зв'язку з відсутністю зацікавлених громадян. Про час і місце проведення повторних слухань буде повідомлено додатково.