Привітання з Днем працівника культури

Шановні працівники культури, вітаємо вас із професійним святом, бажаємо вам творчої наснаги, польоту думок та фантазій, успішної реалізації нових проектів. Нехай будуть здорові та щасливі ваші близькі, а у ваших сім'ях панує гармонія та любов!

З Днем української писемності та мови

9 листопада в Україні відзначають День української писемності. Це день, коли традиційно всі українці пишіть радіодиктант єдності, щоб перевірити свою грамотність і відчути єднання з усім народом. Адже наша мова є надзвичайно гарною та милозвучною, недарма ж її називають "солов'їною".

Привітання з днем народження 1-30 листопада 2022 року!

Глинянська міська рада щиро вітає з днем народження бібліотекаря Глинянської міської бібліотеки – Буткевич Галину Ярославівну, з днем народження депутатів Глинянської міської ради - Рибака Ореста Михайловича та Сеника Володимира Романовича, завідувача НД с.Словіта - Здоровега Михайла Ярославовича та старосту Словітського старостинського округу - Лемішку Оксану Степанівну.

Завтра День працівника соціальної сфери.

Напередодні професійного свята, Дня працівників соціальної сфери, у комунальному закладі "Центр надання соціальних послуг" Глинянської міської ради відбулися урочисті збори. Колектив закладу привітав міський голова Володимир Чорнопис. Приємно було почути слова подяки за хорошу роботу, розуміння специфіки соціальної роботи. Відбулася щира розмова про плани на майбутнє, розвиток соціальної сфери в країні і в нашій громаді, про виклики і проблеми сьогодення. Щиро вітаємо всіх, хто працює на ниві соціального захисту населення. Дякуємо за вашу працю і любов до людей!

Початок опалювального сезону

Відповідно до розпорядження міського голови в бюджетних установах та організаціях Глинянської громади опалювальний сезон розпочнеться 19 жовтня 2022 року.