Забезпечуємо роботу установ

Війна диктує свої умови, тож ми продовжуємо забезпечувати наші установи вкрай необхідним обладнанням.

Чергова відзнака

За підсумками 2022 року працівників та голову Глинянської ТГ В.Чорнописа відзначено подякою Львівської районної державної адміністрації.

Привітання з Різдвом

26 грудня колектив Глинянської міської ради вітали з Різдвом працівники Заставненського ЗЗСО І-ІІІ ст. Традиційно лунали колядки та вінчування з побажаннями здоров'я, добра та Перемоги.

НАГОРОДЖЕННЯ ГЕРОЯ

В стінах Глинянської міської ради було посмертно нагородженно героя Романа КУТНОГО орденом "За мужність" ІІІ ступеня. Нагороду отримали батьки героя Надією Михайлівною та Романом Івановичем з рук начальника четвертого відділу Львівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковника Володимира МАЩАКА.

Вітання з Різдвом!

Вітаємо з Різдвом усіх хто святкує сьогодні вдома та за його межами, захищаючи нашу країну.  Нехай це світле свято принесе кожному здоров'я, добробут наснагу, а найголовніше Перемогу нашій неньці Україні! 

Новорічні ялинки - будь відповідальним!

Наближаються новорічні свята. Вже традиційно, одним із атрибутів святкування зимових свят в Україні є новорічна ялинка. З метою недопущення вирубування хвойних дерев та незаконного продажу новорічних ялинок у передноворічний період, на виконання вимог Законів України «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про рослинний світ», розпорядження Львівської обласної військової адміністрації від 05.12.2022 № 674/0/5-22 «Про комплекс заходів щодо реалізації ялинок та охорони хвойних насаджень від вирубування у передноворічний період 2023 року» попереджаємо: - керівників лісогосподарських підприємств, лісокористувачів, ринків, інших торговельних майданчиків, власників хвойних розплідників, організаторів проведення ярмарок  про дотримання вимог природоохоронного законодавства та вжиття відповідних заходів реагування щодо попередження незаконних дій під час реалізації ялинок; - керівників ринків про дотримання вимог природоохоронного законодавства та вжиття відповідних заходів реагування щодо попередження незаконних дій під час реалізації новорічних ялинок та виробів із гілок ялини. Крім цього, звертаємося до громадян з проханням бути обачними та розсудливими в питаннях придбання новорічних ялинок і в жодному разі не порушувати закон. Наближаються новорічні свята. Вже традиційно, одним із атрибутів святкування зимових свят в Україні є новорічна ялинка. З метою недопущення вирубування хвойних дерев та незаконного продажу новорічних ялинок у передноворічний період, на виконання вимог Законів України «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про рослинний світ», розпорядження Львівської обласної військової адміністрації від 05.12.2022 № 674/0/5-22 «Про комплекс заходів щодо реалізації ялинок та охорони хвойних насаджень від вирубування у передноворічний період 2023 року» попереджаємо: - керівників лісогосподарських підприємств, лісокористувачів, ринків, інших торговельних майданчиків, власників хвойних розплідників, організаторів проведення ярмарок  про дотримання вимог природоохоронного законодавства та вжиття відповідних заходів реагування щодо попередження незаконних дій під час реалізації ялинок; - керівників ринків про дотримання вимог природоохоронного законодавства та вжиття відповідних заходів реагування щодо попередження незаконних дій під час реалізації новорічних ялинок та виробів із гілок ялини. Крім цього, звертаємося до громадян з проханням бути обачними та розсудливими в питаннях придбання новорічних ялинок і в жодному разі не порушувати закон.

Оновлення технічної бази

"Для проведення будь-яких елементарних робіт вкрай необхідне забезпечення КП "Зодчий" інструментом та спецтехнікою." - постійно наголошує на цьому голова громади Володимир Чорнопис. За невеликий час утворення нашої громади, нам вдалось значно покращити забезпечення працівників механічним, електричним та іншим інструментом, що дозволяє працівникам краще виконувати поставлені завдання.

Плануємо ремонт доріг

Напевно найбільш болючою проблемою на території Глинянської територіальної громади є стан доріг, які потрібно хоча б частково привести до належного стану.