Привітання з днем народження -1-30 червня!

Глинянська міська рада щиро вітає з днем народження завідувача сектору відділу освіти, культури, молоді та спорту, охорони здоров'я, соціальних послуг (захисту) - Демського Володимира Петровича, завідувачку НД с.Вижняни, бібліотекарку - Руду Надію Степанівну, завідувачку бібліотеки с.Підгайчики -Ходакевич Христину Михайлівну, директора Перегноївського ЗЗСО І-ІІ ст. - Квасницю Петра Мироновича, реєстратора ЦНАП - Гукову Оксану Анатоліївну, старосту Заставнянського округу - Костіва Олега Богдановича, прибиральницю службових приміщень - Мимрин Ольгу Василівну, депутатів Глинянської міської ради - Гвоздецького Ігора Миколайовича та Бандровську Ірину Василівну.

Роботи для добробуту громади тривають

На території нашої громади працівники КП "Зодчий" продовжують роботи по впорядкуванні наших населених пунктів. Проводимо переробку обрізаного гілля дерев на щепу, яка буде використана для опалення приміщень, в яких встановлено твердопаливні котли. Підходять до завершення роботи щодо заміни системи опалення в музичній школі м.Глиняни.на цьому етапі робіт, встановлено сучасний теплозберігаючий димохід, залишилось провести внутрішні роботи в самій котельні, заміна вікон, водовідведення від фундаменту будівлі. Всі роботи виконуються у відповідності до плану. Дякуємо всім ,хто своєю працею, покращує добробут нашої громади.

Трагічна звістка в Глинянській громаді

23 травня, у День Героїв, сумна звістка сколихнула нашу громаду. З фронтових теренів прийшло підтвердження, що в бою за Україну, її свободу та незалежність загинув наш земляк, випускник Заставненського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, житель села Вижняни, кулеметник 128 Закарпатської гірсько штурмової бригади - Радзівон Павло Богданович (09.07.2000р.н.)

Чергова допомога військовим

Тільки разом, забувши про відчай, втому, розуміючи, в яких важких умовах війни, боронячи нашу землю від московського окупанта, перебувають наші військові, ми можемо здолати ворога.

Аукціон з приватизації державного майна оголошений департаментом економічної політики Львівської ОВА

Регіональне відділення Фонду державного майна України у Львівській області у травні 2023 року проводить онлайн - аукціони з приватизації державного майна. Дана інформація розміщена на офіційному сайті Глинянської міської ради відповідно до звернення департаменту економічної політики Львівської ОВА №11-733/0/2-23 від 10.05.2023р.(вх.№747/05-30 від 11.05.2023р.)

День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу

День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу — день пам'яті в Україні, що відзначається щорічно 18 травня у річницю депортації кримськотатарського народу 1944 року. Започаткований 12 листопада 2015 року постановою Верховної Ради України.