20 Липня, 2021 р., 14:16
23.07.2021 року  о 14:00 год. в приміщенні актового залу Глинянської школи ЗЗСО І-ІІІ ст відбудеться планова зустріч атарату управління , голови територіальної громади з жителями  Глинянської ТГ .
17 Липня, 2021 р., 12:37
Апарат управління Глинянської міської територіальної громади приносить щирі співчуття родині у зв'язку із загибеллю дітей в автокатастрофі Паскаль Руслана Валерійович, Дудич Анастасії Романівна.Відповідно до доручення міського голови рекомендувати закладам культури непроводити розважальні заходи на території Куровицького старостинського  округу.                                                    Міський голова Володимир Чорнопис
15 Липня, 2021 р., 16:59
Прецедент з вилученням коштів на об’єкт «Будівництво каналізаційної мережі міста Глиняни» стався через депутатське звернення депутата обласної ради від політичної партії "За майбутнє" Анастасії Пляцок, яка своїми діями ввела в оману голову комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації, головуючу сесії Львівської обласної ради та депутатський корпус. Своє звернення мотивувала депутатка неправдивою інформацією про нібито невикористання нами коштів на даний об’єкт.