04 Червня, 2021 р., 13:37
Відділ ОКМСОЗСЗ Глинянської міської ради Львівського району Львівської області оголошує прийом заявок на посаду культорганізатора Народного дому міста Глиняни. Кваліфікаційні вимоги: освіта по спеціальності, стаж роботи не менше одного року, комунікабельність, організаційні здібності, вміння працювати з дітьми. Всім охочим звертатися у відділ ОКМСОЗСЗ в с. Словіта, вул. Львівська 31А.

04 Червня, 2021 р., 13:36
Відділ ОКМСОЗСЗ Глинянської міської ради Львівського району, Львівської області оголошує прийом заявок на посаду завідувача Народним домом міста Глиняни. Кваліфікаційні вимоги: освіта по спеціальності, стаж роботи не менше двох років, комунікабельність, знання форм і методів організації роботи з населенням. Всім охочим звертатися у відділ ОКМСОЗСЗ в с. Словіта, вул. Львівська 31А.
28 Травня, 2021 р., 12:16
  Вчора  27.05.2021 року в Перегноївському старостинському окрузі відбулась зустріч головного спеціаліста Золочівського Бюро правової допомоги Буського центру з надання БВПД Радуль Тетяни Йосипівни з жителями округу. Мешканці округу мали змогу отримати безоплатну правову допомогу щодо тих питань, які їх цікавлять, в основному земельних.
26 Травня, 2021 р., 19:45
Сьогодні 26.05.2021 відбулась XІ сесія VIIІ скликання Глинянської міської ради Львівського району Львівської області. На сесії було затверджено до розгляду такий порядок денний:

26 Травня, 2021 р., 13:08
Як налагодити освітній процес в умовах дистанційного навчання Технології дистанційного та змішаного навчання за рік пандемії коронавірусу стали вже звичними для шкіл. Державна служба якості освіти також пристосувала інструментарій проведення інституційного аудиту до умов дистанційної або частково дистанційної роботи закладів. Адаптації потребує організація освітньої діяльності, щоб заклади продовжували працювати якісно та ефективно і в умовах очного навчання, і онлайн. Змінювати слід і всі компоненти системи освітнього процесу школи.
24 Травня, 2021 р., 16:53
  Піротехнічним підрозділом 2 Спеціального центру реагування ДСНС України та представниками Золочівського ГУ ДСНС України у Львівській області та Старостою с. Перегноїв 21 травня 2021 року  виконано заявку від 20 травня 2021 року щодо залучення піротехнічного підрозділу для проведення робіт з розмінування та знешкодження виявлених вибухонебезпечних предметів за адресою: с.Перегноїв Львівського району.
20 Травня, 2021 р., 11:50
  Глинянська міська рада вітає з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури – з Днем вишиванки. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Бажаємо укріплення української ідентичності заради процвітання нашої країни. Одягайте свої вишиванки і нехай весь світ побачить, яка прекрасна наша Україна і її символи!
18 Травня, 2021 р., 18:00
  Сьогодні у Глинянському  центральному міському парку відбулося продовження двомісячника благоустрою за участі працівників міської ради та комунального підприємства «Зодчий».