11 Червня, 2021 р., 16:33
На території Глинянської територіальної громади продовжуються роботи по благоустрою м.Глиняни.
11 Червня, 2021 р., 15:47
10 червня 2021 р. в народному домі села Перегноїв відбулись збори для громади села за участю голови громади та інших представників.
10 Червня, 2021 р., 14:05
      З метою визначення основних напрямків розвитку, обґрунтування принципів просторового та економічного розвитку громади  у довготерміновій перспективі головою Глинянської об’єднаної територіальної громади, Чоронописом В.В.,  була проведена нарада.
08 Червня, 2021 р., 14:42

04 Червня, 2021 р., 18:00
Адміністрація Глинянської територіальної громади звертається до керівників підприємств, установ та організацій, власників об’єктів торгівлі та сфери послуг незалежно від форм власності, депутатів, жителів міста та сіл громади з проханням привести та щоденно утримувати в належному санітарному стані закріплені за установами та домоволодіннями земельні ділянки, і дотримуватися Правил благоустрою населених пунктів Глинянської громади.
04 Червня, 2021 р., 15:34