Працюємо на перемогу!

На даний час основним завданням кожного жителя нашої країни - це спільна праця на перемогу у війні, яку нам нав’язала московія. Працюємо на всіх фронтах, як жителі громади, волонтери та органи місцевого самоврядування. Глинянською міською радою при підтримці наших партнерів, а саме Гміни Celestynow, передано нашим захисникам комплекти військової форми, термобілизну, взуття, тактичні рукавиці, шкарпетки, ліхтарики. Дякуємо всім небайдужим, разом до перемоги над московською ордою! Слава ЗСУ! Все Буде Україна!

Про ЗАБОРОНУ відвідування лісів населенням і в'їзду до них транспортних засобів

Відповідно до наказу начальника Львівської обласної військової адміністрації від 4 квітня 2022 року № 48/22 ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ відвідування лісів населенням і в'їзд до них транспортних засобів.

УВАГА!!! НАГАДУЄМО!!!

Відповідно до статті 77-1 КУпАП штраф за випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дотримання порядку, встановленого центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища, складає:

Dopomagai.org - сервіс пошуку безкоштовного житла для тимчасових переселенців

Волонтери ІТ-спільноти України створили сервіс пошуку безкоштовного житла у безпечних містах України та за кордоном та презентують його за підтримки Міністерства розвитку громад та територій разом з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Цей сервіс допомагає людям, що готові надати безкоштовне житло та прихисток тимчасовим переселенцям з регіонів, уражених війною, додати своє оголошення та вказати усі деталі щодо поселення. Вже прямо зараз на сайті можна знайти понад 3000 активних ліжко-місць безкоштовного житла. Власники житла та переселенці можуть додавати та відповідно шукати оголошення з надання безкоштовного житла за посиланням https://shelter.dopomagai.org або за номером гарячої лінії 0(800)332238 (безкоштовно по Україні), де вже працює більш ніж 70 волонтерів-операторів, які цілодобово приймають сотні дзвінків щоденно. Гаряча лінія є надважливою функцією, бо багато хостів й біженців є літніми людими, які не мають смартфонів, щоб додати або знайти оголошення про безкоштовне житло. Також в дорозі чи у потязі, біженці можуть не мати доступу до Інтернету і можливості шукати житло. Отже звернутися до волонтерів на гарячу лінію, то єдиний спосіб знайти житло. Сервіс https://shelter.dopomagai.org також дбає про актуальність та безпеку наявних оголошень. Для цього оператори кол-центру регулярно обдзвонюють всю базу оголошень, щоб перевірити їх актуальний стан та видалити, де не залишилось більше вільних місць. З іншого боку, надавачі житла отримують смс-нагадування з проханням актуалізувати оголошення та видалити при потребі самостійно через веб-сайт або зателефонувавши на гарячу лінію. Також є можливість залишити відгук чи скаргу на хоста чи гостя, які оператори колцентру перевіряють вручну. Це дозволяє уникнути неприємних ситуацій та заблокувати шахраїв. Вже були випадки, коли шахраї під виглядом хоста вимагали переказати їм на карту плату за проживання заздалегідь. Таких шахраїв ми дуже швидко ідентифікуємо та блокуємо. У тяжкі часи війни люди допомагають один одному, навіть незнайомцям, розуміючи, що тільки згуртованість та взаємна допомога можуть наблизити всіх нас до перемоги та повернення до нормального стану життя. Отже питання довіри та безпеки є найважливішими факторами для такого сервісу, тому розробники https://shelter.dopomagai.org приділяють їм так багато уваги. Волонтери також розмістили багато корисної інформації на основному вебсайті волонтерської організації “Допомагай” за посиланням https://dopomagai.org.

Привітання з днем народження 1-30 квітня 2022 року!

Глинянська міська рада щиро вітає з днем народження головного спеціаліста фінансового відділу - Мудрак Ірину Петрівну, старосту Перегноївського старостинського округу - Ониськіва Сергія Ігнатовича, бухгалтера відділу ОКМСОЗСП(З) - Гнатів Лесю Степанівну, головного спеціаліста відділу економіки та інвестицій - Івасюк Любов Володимирівну, застепника міського голови - Паньківа Ярослава Романовича, головного спеціаліста фінансового відділу - Токар Любов Романівну та депутата Глинянської міської ради - Кінаша Івана Івановича.