ЗВІТ

Звіт про використання коштів для потреб ЗСУ.

Триває збір коштів для підтримки українських захисників

За час військової агресії російської федерації на територію України, жителями нашої громади робиться безліч добрих справ для підтримки ЗСУ. Просимо вчергове всіх, хто відчуває свої можливості долучитись до збору коштів на придбання тепловізора для бійців 103 бригади ТРО. Доводимо вчергове, що ми українці єдині в бажанні перемогти над агресором. Життя українського воїна - це найважливіше. Орієнтовна ціна приладу - 50 000грн. Кошти просимо здавати відповідальній за збір Марії Крушельницькій в приміщенні міської ради (контактний телефон - +380985146022).

Відбулась важлива робоча зустріч

У зв'язку із зверненнями жителів міста Глиняни щодо діяльності на нашій території ТОВ «Стронг Енерджі Захід» (крохмальний завод), а саме екологічна складова та утилізація переробленої сировини, проведено робочу зустріч з керівником заводу, виконавцем робіт каналізування та представником ТОВ «Глиняни Енерджі» (сонячна електростанція), які зазнають дискомфорту, як і жителі м. Глиняни від діяльності цього підприємства. Обговорено всі болючі питання, які турбують жителів громади, взявши до уваги економічну складову, яка вкрай необхідна для нашого розвитку, сторонами напрацьовано звернення у Львівську районну та Львівську обласну військові адміністрації щодо можливості проведення оплати коштів за виконані роботи, спрямованих з місцевого бюджету, та завершення пусконалагоджувальних робіт по каналізаційній мережі, яка є вкрай необхідною та стратегічно важливою для жителів міста.

УВАГА!!! Про важливість укладання договорів на вивіз відходів

На території нашої територіальної громади всі жителі домогосподарств користуються послугою вивезення твердих побутових відходів. Проте чи всі у відповідності до чинного законодавства уклали договір на вивезення ТПВ?