Фото без описуФото без опису

Сьогодні, 17 квітня  відбулося чергове засідання виконкому Глинянської міської ради, на якому розглянули такі питання:

1. Про   затвердження  уточненого плану та  звіту про виконання міського бюджету  Глинянської  міської ради  за І квартал   2024 рік.
  2. Про підсумки роботи із зверненнями громадян за І квартал 2024 року  у міській раді.
  3. Про встановлення економічно обґрунтованих тарифів на послуги зі збору та вивезення твердих побутових відходів з території Глинянської ТГ.
  4. Про проведення конкурсу з визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Глинянської міської територіальної громади.
  5. Про затвердження колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом апарату управління та  виконавчих органів  (структурних підрозділів) Глинянської міської ради на 2024-2027 роки.
  6. Про затвердження Положення про архівний підрозділ Глинянської міської ради і виконавчого комітету.
  7. Про затвердження розрахунку вартості утримання притулку для жертв домашнього насильства у Глинянській територіальній громаді на 2024 рік.
  8. Про впорядкування  адреси житловому будинку в с.Куровичі.

Рішення будуть оприлюднені на сайті в розділі «Офіційні документи».