Фото без опису

Колектив міської ради та КП «Зодчий» щиро вітає з уродинами заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Паньків Ярослава Романовича!

В радісний і світлий день народження хочемо побажати Вам щасливого сьогодні і радісного завтра! Хай кожен день повниться веселим і милим відчуттям, гарним настроєм, задушевними зустрічами і плідною працею! Щастя і радощів у домівку, здоров’я і благополуччя родині, натхнення і творчості для душі!

Нехай здоров'я ніколи не підводить Вас, бойовий настрій панує в душі, а в серці живе безмежне щастя!  Бажаємо, щоб Ваші близькі завжди були поруч, а життя було сповнене радісних моментів кожен день, сил, мужності і відваги!

Нехай на Вашому життєвому шляху зустрічаються тільки хороші люди, а зло обходить стороною.. Нехай у Вашому оточенні залишаться тільки найкращі люди, щоб разом відсвяткувати перемогу України!

Довгих Вам років і щасливого життя!