06 Лютого, 2018 р., 13:32
02 Грудня, 2017 р., 19:21
  В приміщені КП НВК "Мозаїка" проводяться заняття
15 Листопада, 2017 р., 15:04
Глинянська міська рада Золочівського району Львівської області повідомляє, що на XIX сесії VII демократичного скликання Глинянської міської ради від 12.11.2017 р. №424 прийнято рішення про затвердження детального плану території для будівництва та обслуговування обєктів енергетики, які виробляють електричну енергію з альтернативних джерел енергії (будівництво енергетичного поля обєкту альтернативної енергетики - станції з використанням енергії сонця) по вул. Львівській в м. Глиняни
09 Листопада, 2017 р., 11:30
В приміщенні будівлі НВК «Мозаїка» 7 листопада 2017 року 1400 годині відбулися громадські слухання, щодо обговорення детального плану території для будівництва та обслуговування об’єктів енергетики, які виробляють енергію з альтернативних джерел енергії (будівництво енергетичного поля об’єкту альтернативної енергетики – станції з використанням енергії сонця) по вул. Львівська в м. Глиняни Золочівського району Львівської області. Проект розроблений колективом ТзОВ «Інститут геоіформаційних систем» по замовленню Виконавчого комітету Глинянської міської ради.
04 Листопада, 2017 р., 19:52
ОГОЛОШЕННЯ!!!
23 Липня, 2017 р., 18:28
Шановні жителі м. Глиняни!