Фото без опису

У рамках святкування Дня молоді Львівська обласна рада у співпраці з  Львівським ліцеєм з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв  Крут та Львівським обласним молодіжним центром організовує військово- патріотичний вишкіл “ Молодь вчиться перемагати ” для молодіжних центрів,  молодіжних рад, активної молоді та громадських організацій Львівщини. У програмі заходу передбачено навчання зі стрільби в тирі, управління дронами,  грав пейнтбол та багато інших цікавих активностей. Учасники заходу  отримають від організаторів відповідні сертифікати про проходження вишколу.

Дата та час проведення: 12 серпня 2024 року з 10.00 до 15.00.

Місце проведення: Львівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут (вул. Пасічна, 68, м. Львів).

Дрес-код: спортивна або військово-польова форма. Реєстрація за покликанням: http://surl.li/vffyvp

Контактна особа – головний спеціаліст відділу гуманітарної політики та міжнародного співробітництва Василина Софранюк, тел. +380979561008.