Фото без опису

Від імені апарату Глинянської міської ради щиро вітаємо з Днем народження голову Глинянської ТГ Чорнописа Володимира Васильовича!!!

Зичимо Вам, Володимире Васильовичу, міцного здоров'я, сімейного затишку, невичерпної енергії та нових професійних досягнень. Нехай Ваше життя буде наповнене радістю, а кожен день приносить тільки позитивні емоції та задоволення від роботи.

Бажаємо подальших успіхів у реалізації ваших планів і проектів, підтримки та розуміння з боку колег і громади. Нехай Ваші зусилля з розвитку нашої громади приносять заслужені результати та приємні плоди.

Нехай кожен день Вашого життя буде наповнений яскравими моментами і невичерпним натхненням, щоб всі Ваші плани реалізовувалися з легкістю, а кожен крок на шляху до мети приносив задоволення і радість.

Разом ми прямуємо до перемоги, яка обов'язково настане.

Слава Україні! Героям слава!