<iframe src="https://drive.google.com/file/d/1TnepPZmqcZba4fB8d54vBj1iXod4sIJF/preview" width="640" height="480" allow="autoplay"></iframe>

Фото без описуФото без описуФото без опису

27 жовтня 2024 року відбулось чергове засідання виконкому Глинянської міської ради.

На розгляд винесено та  прийнято рішення з таких питань:

1. Про стан підготовки установ Глинянської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період.
  2. Про затвердження протоколу та висновків опікунської ради.
  3. Про призначення уповноваженого представника за ведення електронного реєстру спортивних споруд Глинянської територіальної громади.
  4. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
  5. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав Гладиш Олега Олеговича відносно неповнолітньої доньки Гладиш Діани Олегівни, 08.11.2006 року народження.
  6. Про надання дозволу на укладання договору купівлі-продажу земельної ділянки та  житлового будинку,  співвласником якого є неповнолітній, а також на підписання неповнолітнім договору купівлі-продажу за згодою матері .
  7. Про затвердження висновку  щодо визначення місця проживання малолітнього Лукавецького Данила Олеговича.
  8. Про постановку на квартирний облік.
  9. Присвоєння адреси житловому будинку в с.Куровичі.
  10. Присвоєння адреси житловому будинку в с.Куровичі.
  11. Присвоєння адреси житловому будинку в с.Перегноїв.
  12. Присвоєння адреси житловому будинку в с.Куровичі.
  13. Присвоєння адреси житловому будинку в с.Якторів.
  14. Присвоєння адреси житловому будинку в с.Заставне.
  15. Присвоєння адреси житловому будинку в м.Глиняни.
  16. Про стан укладення договорів та вивезення ТВП ТзОВ «Спецтавтотранс-Львів».
  17.  Різне.

Особливо гостро стояло питання щодо надання послуг ТзОВ «Спецавтотранс - Львів» з вивезення твердих побутових відходів та укладання угод на території нашої громади.

До участі у засідання виконкому було запрошено офіційного представника ТзОВ «Спецавтотранс - Львів» та депутатів міської ради. Гострота обговорення та результати висвітлено у відео.

Затверджено дизайнерське рішення щодо капітального ремонту парку та встановлення стели військовим жителям нашої громади, які загинули під час війни з московією.