Повідомлення про проведення громадських слухань щодо

Проєкту детального плану території по зміні цільового призначення частини земельної ділянки кадастровий номер 4621886900:03:013:0001 з для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель та  споруд (02.01) на для будівництва  та обслуговування будівель торгівлі (КВЦПЗ-03.07) на вул. Унівська,12 у с. Якторів Львівського району Львівської області.

1)"Детальний план території по зміні цільового призначення частини земельної ділянки кадастровий номер 4621886900:03:013:0001 з для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель та  споруд (02.01) на для будівництва  та обслуговування будівель торгівлі (КВЦПЗ-03.07) на вул. Унівська,12 у с. Якторів Львівського району Львівської області."

2) Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДПТ – Глинянська міська  рада(80720, Львівська обл., Львівський р-н, м. Глиняни, вул. Шевченка, буд. 38)

3) Розробник ДПТ – ОП «Львівське обласне проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро» Золочівський районний відділ.

4) Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій згідно з Постановою Кабінету міністрів України «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» наступна:

- Дата початку проведення повторного громадського обговорення та строки обговорення – не пізніше ніж за п’ять робочих днів з дня оприлюднення повідомлення з 09.10.2024 р. по 09.11.2024 р.;

- Ознайомитися з проектом і надати зауваження та пропозиції щодо проекту ДПТ можна за адресою: Глинянська міська рада(80720, Львівська обл., Львівський р-н, м. Глиняни, вул. Шевченка, буд. 38), відділ містобудування та архітектури Глинянської ради та у старости Словітського старостинського округу Лемішка О.С. Пропозиції та зауваження громадськості мають бути обґрунтовані, а також містити посилання на положення відповідних законодавчих та інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил в письмовій формі.

- Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

01.11.2024 року о 11:00 в с. Якторів у приміщенні Народного дому, за адресою вул. Унівська, 16-Б, Словітського старостинського округу. Відповідальна особа за проведення громадських слухань - начальник відділу земельних ресурсів – Кончук Володимир Лук’янович.

5) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту ДПТ: не передбачено.