ПОВІДОМЛЕННЯ ЛЬВІВСЬКОЇ ФІЛІЇ ТОВ "ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ"
Інформація про отримання дозволу для ознайомлення з нею громадськості
Повне найменування суб’єкта господарювання: Львівська філія Товариства з обмеженою відповідальністю «Газорозподільні мережі України»
Скорочене найменування суб’єкта господарювання: Львівська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України»
Ідентифікаційний код: 45204941
Юридична та поштова адреси: 79039, Львівська обл., Львівський р-н, Львівська ТГ, м. Львів, вул. Золота, 42
Контактний номер телефону: (066) 300-28-88
Електронна пошта:
Фактична адреса промислового майданчика: 81100, Львівська обл., Львівський р-н, Пустомитівська ТГ, м. Пустомити, вул. Шептицького, 22.
Мета отримання дозволу на викиди: Отримання дозволу на викиди для існуючого об’єкту.
За ступенем впливу на забруднення атмосферного повітря об'єкт віднесено до 3 групи.
Львівська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України» займається транспортуванням природного газу розподільчими газопроводами для бюджетних, комерційних організацій та для населення, де знаходиться теплогенераторна з котлами потужністю менше 50 МВт. 35.22 (КВЕД: 35.22 Розподілення газоподібного палива через місцеві (локальні) трубопроводи), яка не підлягає оцінці впливу на довкілля та прямо не передбачена вимогами ч. 2 та ч. 3 ст. 3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля».
Опис виробництв, виробничих та технологічних процесів,
технологічного устаткування
Для опалення приміщень виробничого майданчику Пустомитівської дільниці Пустомитівського УЕГГ Львівської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» функціонують теплогенераторні, в яких встановлено п’ять газових котлів. У адміністративному будинку також встановлено один газовий конвектор.
Для забезпечення гарячого водопосточання адміністративного будинку Миколаївської дільниці Пустомитівського УЕГГ Львівської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» функціонує одна газова колонка.
Для підігріву їжі в адміністративному будинку Миколаївської дільниці Пустомитівського УЕГГ Львівської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» встановлено дві газові плити, які розташовані в різних корпусах.
Джерело № 1 – Димова труба №1 теплогенераторної №1.
Джерело № 2 – Димова труба №2 теплогенераторної №1.
Для опалення приміщень адміністративного корпусу в теплогенераторній встановлено газові котли «Хорс» потужністю 72 кВт кожен, паливом для яких слугує: природний газ – 5,99 тис. м3/рік для кожного котла.
Під час спалювання природного газу в атмосферне повітря викидаються: оксиди азоту, оксид вуглецю та парникові гази (діоксид вуглецю, оксид діазоту, метан). Викиди здійснюються через димову трубу котла перерізом 0,14 х 0,14 м та висотою 22 м.
Джерело № 3 – Димова труба №3 теплогенераторної №2.
Для опалення приміщень адміністративного будинку в теплогенераторній встановлено газовий конвектор КНВ потужністю 5 кВт, паливом для якого слугує: природний газ – 0,416 тис. м³/рік.
Під час спалювання природного газу в атмосферне повітря викидаються: оксиди азоту, оксид вуглецю та парникові гази (діоксид вуглецю, оксид діазоту, метан). Викиди здійснюються через димову трубу котла діаметром 0,086 м та висотою 2 м.
Джерело № 4 – Димова труба №4 теплогенераторної №2.
Джерело № 5 – Димова труба №5 теплогенераторної №2.
Для опалення приміщень адміністративного корпусу в теплогенераторній встановлено газові котли ОП потужністю 16 кВт кожен, паливом для яких слугує: природний газ – 1,332 тис. м3/рік для кожного котла.
Під час спалювання природного газу в атмосферне повітря викидаються: оксиди азоту, оксид вуглецю та парникові гази (діоксид вуглецю, оксид діазоту, метан). Викиди здійснюються через димову трубу котла перерізом 0,14 х 0,14 м та висотою 22 м.
Джерело № 6 – Димова труба №6 теплогенераторної №2.
Для опалення адміністративно-допоміжного службового приміщення встановлено газовий котел «РівноТерм» потужністю 32 кВт, паливом для якого слугує: природний газ – 4,96 тис. м³/рік.
Під час спалювання природного газу в атмосферне повітря викидаються: оксиди азоту, оксид вуглецю та парникові гази (діоксид вуглецю, оксид діазоту, метан). Викиди здійснюються через димову трубу котла з розмірами перерізу 0,25 х 0,125 м та висотою 7 м.
Джерело № 7 – Димова труба дизельного генератора №1.
Для забезпечення аварійного електропостачання підприємства передбачено дизель-генераторну установку HG. Річна витрата дизельного палива для нього становить 1,8 т.
Під час спалювання дизельного палива у атмосферне повітря виділяються оксиди азоту, оксид вуглецю, сірки діоксид, речовини у вигляді твердих суспендованих частинок та парникові гази (діоксид вуглецю, оксид діазоту, метан, НМЛОС). Викиди від роботи дизельного генератора здійснюються через димову трубу діаметром 0,05 м. та висотою 2 м.