Фото без опису

У будівлі Глинянської міської ради цього року планують облаштувати центр надання адміністративних послуг.

На сесії Львівської обласної ради депутати внесли зміни до бюджету Львівщини на 2018 рік.

Згідно з проектом рішення, серед об'єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення, в яких коштом обласного бюджету проводитимуть ремонтні та реставраційні роботи, є будівля Глинянської міської ради.

Із бюджету Львівщини депутати виділили 1,3 млн грн на реконструкцію будівлі Глинянської міської ради (917,9 кв. м) та закупівлю обладнання з влаштуванням центру надання адміністративних послуг.

Зазначимо, кошторисна вартість усіх робіт становить понад 2,8 млн грн.

Як пояснив міський голова Глинян Ігор Шульга, ЦНАП планують облаштувати у самій будівлі міської ради. Для цього і потрібно 2,8 млн грн.

"В цю суму входять всі роботи, які необхідні для облаштування ЦНАПу: ремонт, закупівля потрібної техніки. Сам ЦНАП розміщуватиметься у будівлі міської ради, для цього ми підготували вже приміщення. За 1,3 млн грн, які виділили з бюджету області, хочемо оновити опалювальну систему та встановити нові вікна. Звичайно, виділених із обласного бюджету грошей на все не вистачить, тому шукатимемо додаткові кошти, щоб відкрити ЦНАП. Однак коли вдасться розпочати його роботу, наразі навіть приблизно сказати не можу", – зазначив Ігор Шульга.

За його словами, у Глинянській міській раді сьогодні вже працюють 4 реєстратори. А коли запрацює ЦНАП, то крім стандартного переліку послуг, які надаватимуть мешканцям, тут також хочуть запровадити послугу реєстрації автобілів.

Посилання: https://varianty.lviv.ua/49837-deputaty-oblasnoi-rady-vydilyly-hroshi-na-tsnap-u-hlynianakh