Пройшли громадські слухання

Дата: 09.11.2017 11:30

В приміщенні будівлі НВК «Мозаїка» 7 листопада 2017 року 1400 годині відбулися громадські слухання, щодо обговорення детального плану території для будівництва та обслуговування об’єктів енергетики, які виробляють енергію з альтернативних джерел енергії (будівництво енергетичного поля об’єкту альтернативної енергетики – станції з використанням енергії сонця) по вул. Львівська в м. Глиняни Золочівського району Львівської області. Проект розроблений колективом ТзОВ «Інститут геоіформаційних систем» по замовленню Виконавчого комітету Глинянської міської ради.

Ділянка, яка розглядалась  даним детальним планом знаходиться в західній частині м. Глиняни. Площа детального плану території складає 25,8263 га. Площа земельної ділянки запропонованої для відведення 10,0000 га.